Członkowie wspierający

Dlaczego warto być Członkiem Wspierającym?

Jedyne w Polsce stowarzyszenie integrujące środowisko zakupowe i logistyczne, budujące znaczenie i role tych funkcji w przedsiębiorstwach zarówno prywatnych jak i publicznych.

Członkowie Wspierający mogą liczyć na nasze partnerstwo merytoryczne i doświadczenie naszych członków przy organizowanych przez siebie wydarzeniach.

Promujemy wśród członków zwyczajnych i sympatyków PSML w formie newsletter`a (ponad 3’000 adresów w naszej bazie danych), informacji na LI i postów na FB, wydarzenia organizowane przez Członków Wspierających.

Zapraszamy Członków Wspierających do prezentowania na naszych wydarzeniach swoich innowacyjnych rozwiązań wraz z klientami, którzy je wdrożyli.

Umieszczamy Państwa Logotyp na stronie internetowej PSML wraz z opisem firmy (300 znaków) i linkiem do strony internetowej.

Zapraszamy 5 pracowników firmy na imprezy bezpłatne dla Członków Zwyczajnych PSML.

Możecie Państwo skorzystać z ze specjalnego rabatu w wysokości 10% dla 2 pracowników firmy na imprezy odpłatne organizowane przez PSML.

Członek Wspierający ma prawo uczestniczyć we współtworzeniu corocznych programów działania PSML czy brać udział w pracach Rady Programowej Logistyki lub Zakupów.

Zapraszamy do aktywnego udziału w projektach na rzecz silnej roli Polski w systemie logistycznym świata np. poprzez działania w grupie inicjatywnej projektu „Nowy Jedwabny Szlak” mającego istotny wpływ na przyszłość branży.

Opiniujemy Członkom Wspierającym dobre praktyki i procesy z obszaru łańcucha dostaw, jako niezależna organizacja profesjonalistów, w ramach ich strategii CSR.

Dajemy Państwu możliwość nawiązania kontaktów zawodowych z ekspertami łańcucha dostaw oraz konsultowania swoich pomysłów lub wątpliwości z profesjonalistami z obszaru logistyki i zakupów.

Państwa firma może znaleźć partnerów handlowych – dostawców, ale również odbiorców – poprzez uczestnictwo w międzynarodowych spotkaniach handlowych np. w Polsko Niemieckich dniach handlowych czy Sourcing Days organizowanych w CEE przez BME – nasze siostrzane stowarzyszenie z Niemiec.

Mogą Państwo aktywnie uczestniczyć w dialogu branżowym SAR – PSML i osobiście kreować najlepsze standardy zakupowe i przetargowe w kategoriach komunikacji marketingowej.

Państwa firma i Państwa pracownicy mogą uczestniczyć w konkursach Lider Zakupów, Procon Awards i Executive in Procurement prezentując ciekawe projekty, które zrealizowali.

Mogą Państwo zaprosić najlepszych studentów, uczestników projektu TOP Young 100, na praktyki oraz do realizacji różnorodnych zadań w ramach np. prac licencjackich lub magisterskich.

Członkami wspierającymi mogą być osoby fizyczne i prawne przyczyniające się do realizacji celów statutowych PSML, wspierając je merytorycznie, finansowo i organizacyjnie, zaakceptowane przez Zarząd PSML. Jeśli chcesz możesz się zapisać tutaj.

Pakiet świadczeń dla Członków Wspierających PSML:

  1. Logotyp na stronie internetowej PSML wraz z opisem firmy (300 znaków) i linkiem do strony internetowej.
  2. Stałe zaproszenie 5 pracowników firmy na imprezy bezpłatne dla członków PSML.
  3. Rabat 10% dla 2 pracowników firmy na imprezy odpłatne, w tym na coroczny Kongres Menedżerów Łańcucha Dostaw.
  4. Zaproszenie do współudziału w tworzeniu corocznych programów działania PSML.
  5. Możliwość prezentacji firmy na jednej z bezpłatnych imprez PSML (forma i zakres prezentacji do uzgodnienia z Zarządem PSML).
  6. Inne świadczenia do uzgodnienia między Członkiem Wspierającym a Zarządem PSML.

Składka członkowska wynosi PLN 2000,00 / rok.

Aktualni członkowie wspierający (alfabetycznie):

A.T. KEARNEY
http://www.atkearney.pl
Altavia Polska Sp. z o.o.
Altavia Polska jest częścią międzynarodowej grupy dostarczającej rozwiązania do miejsc sprzedaży. Proponujemy wsparcie m.in. w zakresie aktywizacji sprzedaży, międzykanałowego zarządzania contentem oraz zarządzania drukiem. Wspieramy naszych klientów w procesach optymalizacji zakupów marketingowych.
http://www.altavia.pl
Dachser
http://www.dachser.com
DB SCHENKER
DB Schenker jest globalnym dostawcą zintegrowanych usług logistycznych. W oparciu o transport lądowy, lotniczy i oceaniczny oferuje kompleksowe rozwiązania. Posiada 2000 oddziałów w 130 krajach, w Polsce - 17 terminali cross-dockingowych, magazyny logistyczne, 400 regularnych połączeń samochodowych.
http://www.schenker.pl
GEFCO Polska
http://pl.gefco.net
Hotel Reservation Service Poland Sp. z o.o.
HRS to globalny dostawca rozwiązań hotelowych, który oferuje rezerwacje pokoi w ponad 300 000 hotelach w 190 krajach. HRS oferuje wiele bezpłatnych narzędzi i usług wspierając klientów korporacyjnych w całym procesie rezerwacji hoteli – począwszy od akwizycji usług zakwaterowania, poprzez udostępnianie nowoczesnych metod płatności, aż po przekazywanie danych umożliwiających analizę kosztów podróży.
https://corporate.hrs.com/pl
ING Usługi dla Biznesu S.A. - operator platformy zakupowej Aleo
Aleo jest otwartą platformą zakupową dla firm B2B, stanowiącą połączenie narzędzi wspierających procesy zakupowe, e-commerce oraz produktów finansowych. To otwarte kompleksowe i zaawansowane narzędzie umożliwiające kupującym m.in.: prowadzenie elektronicznych zapytań ofertowych (eRFx) oraz negocjacje cen poprzez aukcje zakupowe. Sprzedający mają możliwość promowania produktów i usług poprzez profesjonalny profil firmy, katalog produktów z funkcją dedykowanych cenników. Aleo prowadzi również monitoring przetargów publicznych oraz udostępnia dane finansowe firm. Obecnie na aleo.com zarejestrowanych jest ponad 59 tysięcy firm i ukazało się ponad 24 tys. zapytań ofertowych. Platforma został uruchomiona w październiku 2013 roku. Aleo jest autorskim projektem ING Banku Śląskiego, przygotowanym i zarządzanym przez należącą do banku spółkę ING Usługi dla Biznesu.
https://aleo.com/pl
InterLAN
Od wielu lat z pasją tworzymy rozwiązania informatyczne dla firm z sektora TSL. Nasza naczelna zasada brzmi „tworzymy, aby usprawniać”. Dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do potrzeb i oczekiwań naszych obecnych oraz przyszłych klientów. Naszym flagowym rozwiązaniem jest system klasy TMS interLAN SPEED wspomagający zarządzanie procesami transportowo-logistycznymi.
http://www.interlan.pl
KPMG Sp. z o.o.
KPMG to międzynarodowa sieć firm świadczących usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego oraz doradztwa gospodarczego a stowarzyszona z KPMG w Polsce kancelaria prawnicza D.Dobkowski sp.k. oferuje kompleksowe usługi prawne. KPMG zatrudnia 174 000 pracowników w 155 krajach. KPMG było jedną z pierwszych firm audytorsko-doradczych o międzynarodowym zasięgu obecnych na polskim rynku. Rozpoczęliśmy działalność w Warszawie w maju 1990 roku. Obecnie KPMG w Polsce zatrudnia ponad 1 500 pracowników w 7 miastach: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi.
https://home.kpmg.com/pl/pl/home.html
Logintrans sp. z o.o.
Powstała w 2004 roku platforma Trans.eu jest dzisiaj jednym z niezbędnych narzędzi pracy w branży transportowej. Umożliwia kojarzenie partnerów, wyszukiwanie wolnych ładunków, ciężarówek, weryfikację firm oraz operacyjne realizowanie i monitorowanie zleceń transportowych. Korzystają z niej tysiące firm transportowych, spedycyjnych i załadowczych z całej Europy, a liczba realizowanych transakcji przekracza dziesiątki milionów rocznie. Grupa Trans.eu to dzisiaj dużo więcej niż giełda transportowa. Platforma wspiera swoich użytkowników oferując pakiet dodatkowych usług w ramach oferty spółek z Grupy Trans.eu, w tym system specjalistycznych ubezpieczeń dla transportu, faktoringu, windykacji, usług prawnych, certyfikacji ISO28000 czy kart paliwowych. Firma dynamicznie się rozwija, działając aktywnie we wszystkich krajach europejskich, a w 10 z nich posiada oddziały. W 2016 roku Grupa Trans.eu zatrudniała prawie 500 osób. Główną siedzibą firmy jest Wysoka, k.Wrocławia. Misją całej Grupy jest wpływanie na rozwój europejskiego transportu drogowego, w taki sposób, aby stał się SMART&FAIR.
http://www.trans.eu/pl/
LYRECO POLSKA S.A.
LYRECO DLA BIURA I MIEJSC PRACY Działa od 15 lat Magazyn centralny o powierzchni 24000m2 13 Regionalnych Centrów Dystrybucji Ponad 7000 produktów Własna flota kurierska
http://www.lyreco.pl
MARKETPLANET
http://www.marketplanet.pl
mBank S.A.
https://www.mbank.pl
MIEBACH LOGISTIK GMBH ODDZIAŁ W POLSCE
http://www.miebach.com
Morska Agencja Gdynia Spółka z o.o.
Jesteśmy jednym z najdłużej obecnych na polskim rynku przedsiębiorstw w branży transportu i logistyki. Gwarantujemy pewną dostawę ładunków do każdego miejsca na świecie – morzem i lądem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i kreatywności naszych pracowników Morska Agencja Gdynia to marka, z którą współpracują eksporterzy i importerzy z całego świata, armatorzy, linie żeglugowe, spedytorzy, porty, urzędy morskie, celne i graniczne, banki i instytucje finansowe, a także ubezpieczyciele. Organizujemy transport lądowo-morski kilkunastu tysięcy kontenerów w ciągu roku. Frachtujemy statki, aranżujemy przewóz drogowy i kolejowy. Zajmujemy się sztukami ciężkimi i ponadgabarytowymi, ładunkami sypkimi, płynnymi, a także drobnicą. Klientom zapewniamy składowanie i dystrybucje ich ładunków w nowoczesnych magazynach i składach celnych, oferując również wynajem biur. Od lat jesteśmy korespondentem międzynarodowej grupy armatorskich klubów ubezpieczeń wzajemnych P&I. Pracujemy jako agent awaryjny na rzecz zagranicznych towarzystw ubezpieczeniowych, wspierając ich podczas likwidacji szkód w transporcie drogowym, kolejowym i morskim. Polskim marynarzom oferujemy atrakcyjną i bezpieczną pracę. Rocznie realizujemy około 1500 kontraktów dla oficerów i załóg szeregowych u renomowanych armatorów niemieckich, brytyjskich, duńskich, irlandzkich, greckich i amerykańskich. Zespół Morskiej Agencji Gdynia liczy przeszło 300 pracowników. Są wśród nich agenci władający kilkoma językami i specjaliści nastawieni na realizację najbardziej wymagających zadań logistycznych. Szeroki zakres naszej działalności jest efektem 65 lat rozwoju firmy. Nasze początki sięgają połowy XX wieku – przedsiębiorstwo państwowe o nazwie Morska Agencja w Gdyni powstało w 1951 roku. Reprezentowało wówczas w Polsce zagraniczne linie żeglugowe, armatorów i kluby ubezpieczeniowe (P&I). W polskich portach świadczyło usługi agencyjne dla statków polskich oraz obcych bander, z czasem poszerzając zakres działania o czarterowanie statków, spedycję portową i kontenerową, a także pośrednictwo pracy dla polskich marynarzy na statkach obcych bander. Wraz ze zmianami politycznymi i gospodarczymi w kraju, na początku lat 90-tych, firma przekształciła się w spółkę pracowniczą o nazwie Morska Agencja Gdynia Sp. z o. o. Była to pierwsza prywatyzacja w branży usług morskich w Polsce. Zmiany stały się impulsem do dalszego rozwoju. Działając już w warunkach gospodarki wolnorynkowej, zaangażowaliśmy się dodatkowo w usługi spedycji kolejowej, lotniczej, magazynowania i dystrybucji oraz obsługi celnej. By wzmocnić pozycję firmy na konkurencyjnym rynku, postawiliśmy na kompleksową obsługę ładunków w transporcie międzynarodowym. Jesteśmy bardzo wszechstronni i działamy na wielu uzupełniających się płaszczyznach. Zawsze chętnie angażujemy się w nowe przedsięwzięcia.
https://www.mag.pl
Nord Partner Sp. z o.o.
Nord Partner Sp. z o.o. jest jednym z największych polskich brokerów ubezpieczeniowych. Jesteśmy nowoczesną firmą oferującą usługi doradcze z zakresu zarządzania ryzykiem, doboru ubezpieczeń i likwidacji szkód: „Dopasujemy ubezpieczenia do Twoich potrzeb”
http://www.np.com.pl/
OPEN NEXUS
Głównym przedmiotem działalności jest dostarczenie klientom prostych w obsłudze, a zarazem profesjonalnych narzędzi wspierających nowoczesne zakupy i sprzedaż. Open Nexus stworzył innowacyjną platformę zakupową dostarczaną w modelu SaaS.
http://www.opennexus.pl
OptiBuy
OptiBuy jest czołową firmą doradczą wyspecjalizowaną w operacyjnej i strategicznej optymalizacji zakupów oraz zarządzaniu łańcuchem dostaw. Ponadto OptiBuy wdraża narzędzia IT wykorzystywane w procesie zakupowym – aukcje easyRFX oraz system zakupowy Ivalua Buyer.
http://optibuy.com
Orange Polska s.a.
http://www.orange.pl/
PEKAES Sp. z o. o.
PEKAES Sp. z o.o. jest jedną z największych spółek sektora TSL. Zapewnia kompleksową obsługę Klientów w ramach całego łańcucha dostaw – oferuje pełen pakiet usług logistyki magazynowej, dystrybucję drobnicową krajową i międzynarodową oraz spedycję: całopojazdową krajową, międzynarodową, morską i lotniczą, kolejową, jak również logistykę towarów masowych i usługi intermodalne.
https://www.pekaes.pl/pl/
PostNord Fulfilment Sp. zo.o.
PostNord Fulfilment świadczy zaawansowane usługi logistyczne swoim Klientom, dbając o wydajność ich procesów, a nade wszystko - o to, by wspierać satysfakcję i lojalność Konsumentów naszych Klientów.
http://www.postnord.com/
PROVIDENT
http://www.provident.pl
RR Donnelley Document Solutions
RR Donnelley jest liderem w dostarczaniu outsourcingowych usług biznesowych i komunikacji dla wielu organizacji o światowym zasięgu. Pomagamy efektywnie zarządzać firmą świadcząc usługi wdrażania dokumentów elektronicznych oraz oprogramowania dla biznesu Basware Purchase-to-Pay, a także system ECM OnBase do zarządzania treścią korporacyjną. RR Donnelley posiada około 52 000 klientów prowadząc działalność w 28 krajach, w 377 lokalizacjach oraz zatrudnia 42 000 pracowników.
http://edokumenty-rrd.pl/
SEGRO POLAND
http://www.segro.pl
XBS Logistics S.A.
XBS specjalizuje się w zarządzaniu logistyką materiałów wymagających specjalistycznych rozwiązań. Pierwotną i wiodącą specjalizacją jest zarządzanie logistyką materiałów niekomercyjnych dla punktów sprzedaży oraz produktów wymagających wysokiej precyzji operacji i detalicznego charakteru zamówień.
http://www.xbsgroup.pl