W poprzednim tygodniu w ramach Junior Top Young odbyły się warsztaty z branżowego języka angielskiego. Zajęcia prowadzone były przez pracowników Centrum Języków Obcych Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach. Uczniowie mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w praktyce oraz nauczyć się wielu nowych słów i wyrażeń, które z pewnością przydadzą im się w przyszłości.

 

POZYTYWNY PRZYKŁAD POCZĄTKIEM DROGI!

W ramach Junior Top Young pragniemy przede wszystkim zmobilizować naszych młodszych kolegów do działania w kierunku świadomego samorozwoju – szczególnie w kontekście nadchodzących, bardzo ważnych decyzji dotyczących podjęcia studiów.
Poprzez wizyty młodych profesjonalistów i doświadczonych managerów w szkołach oraz umożliwienie kontaktu ze studentami chcemy pokazać uczniom szkół średnich jak istotne dla ich przyszłości są zaangażowanie i aktywna postawa.

Projekt Junior Top Young to współpraca środowiska akademickiego, managerów i młodych profesjonalistów łańcucha dostaw. Wspólnie chcemy przybliżyć uczniom szkół o profilach logistycznych szeroko pojęty świat łańcucha dostaw poprzez umożliwienie im uczestnictwa w cyklu wydarzeń, które odbywają się w ich szkołach.

 

Więcej informacji o Junior Top Young