Członkowie Wspierający PSML

Altavia Polska Sp. z o.o.

Altavia Polska jest częścią międzynarodowej grupy dostarczającej rozwiązania do miejsc sprzedaży. Proponujemy wsparcie m.in. w zakresie aktywizacji sprzedaży, międzykanałowego zarządzania contentem oraz zarządzania drukiem. Wspieramy naszych klientów w procesach optymalizacji zakupów marketingowych.

http://www.altavia.pl

ARRA GROUP Sp. z o.o. Sp.k.

ARRA GROUP to lider segmencie europejskiej ekspresowej logistyki farmacji, specjalizujemy się w transporcie farmaceutycznym, chłodniczym oraz transporcie materiałów niebezpiecznych (ADR), w warunkach temperatury kontrolowanej.

https://arra.pl/

Claims Handling System S.A.

Jesteśmy dostawcą rozwiązań wspierających kompletny cykl procesów ubezpieczeniowych w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych od samego początku, tj. zgłoszenia szkody, poprzez zarządzanie naprawami do rozliczeń i ewentualnych dalszych procesów.

http://www.c-h-s.pl/

CABROZ Sp. z o.o.

https://www.cabroz.com/

FUJITSU TECHNOLOGY SOLUTIONS SP. Z O.O.

Fujitsu Technology Solutions jest największym europejskim dostawcą infrastruktur informatycznych, obecnym na wszystkich najważniejszych rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki oraz w Indiach. Wśród jego klientów znajdują się zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i małe oraz średnie firmy, a także klienci indywidualni. W oparciu o koncepcję dynamicznych infrastruktur firma oferuje pełną gamę produktów, rozwiązań oraz usług informatycznych, od systemów klienckich po rozwiązania dla centrów przetwarzania danych, infrastrukturę zarządzaną oraz udostępnianie infrastruktury w formie usługi. Firma Fujitsu Technology Solutions zatrudnia ponad 13 tys. osób i jest częścią Grupy Fujitsu (Fujitsu Group) prowadzącej działalność na całym świecie.

http://www.fujitsu.com/global/

M4 REAL ESTATE

Naszym celem jest dostarczanie jak najwyższej jakości usług w zakresie obrotu nieruchomościami i w ten sposób tworzenie wartości dodanej dla naszych Klientów.

http://m4.realestate.pl/

Polskie Koleje Państwowe S.A.

http://pkpsa.pl/

Amazon Fulfillment Sp. z o.o

http://www.amazon.de/business

Goodman Poland Sp. z o.o.

Goodman w Polsce zajmuje się kupnem, realizacją i zarządzaniem nowoczesnych, wysokiej jakości powierzchni logistycznych i biznesowych.

https://www.goodman.com/

Hotel Reservation Service Poland Sp. z o.o.

HRS to globalny dostawca rozwiązań hotelowych, który oferuje rezerwacje pokoi w ponad 300 000 hotelach w 190 krajach. HRS oferuje wiele bezpłatnych narzędzi i usług wspierając klientów korporacyjnych w całym procesie rezerwacji hoteli – począwszy od akwizycji usług zakwaterowania, poprzez udostępnianie nowoczesnych metod płatności, aż po przekazywanie danych umożliwiających analizę kosztów podróży.

https://corporate.hrs.com/pl

Itelix Software Sp. z o.o.

Firma Itelix Software Sp. z o.o. specjalizuje się w rozwiązaniach informatycznych z zakresu zarządzania i optymalizacji procesów biznesowych dla średnich i dużych przedsiębiorstw, w tym systemach wsparcia obsługi procesów zakupowych, BPM (Business Process Management) i systemach informacji biznesowej.

http://www.itender24.pl/

KPMG Sp. z o.o.

KPMG to międzynarodowa sieć firm świadczących usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego oraz doradztwa gospodarczego a stowarzyszona z KPMG w Polsce kancelaria prawnicza D.Dobkowski sp.k. oferuje kompleksowe usługi prawne. KPMG zatrudnia 174 000 pracowników w 155 krajach. KPMG było jedną z pierwszych firm audytorsko-doradczych o międzynarodowym zasięgu obecnych na polskim rynku. Rozpoczęliśmy działalność w Warszawie w maju 1990 roku. Obecnie KPMG w Polsce zatrudnia ponad 1 500 pracowników w 7 miastach: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi.

https://home.kpmg.com/pl/pl/home.html

Logintrans Sp. z o.o.

Powstała w 2004 roku platforma Trans.eu jest dzisiaj jednym z niezbędnych narzędzi pracy w branży transportowej. Umożliwia kojarzenie partnerów, wyszukiwanie wolnych ładunków, ciężarówek, weryfikację firm oraz operacyjne realizowanie i monitorowanie zleceń transportowych. Korzystają z niej tysiące firm transportowych, spedycyjnych i załadowczych z całej Europy, a liczba realizowanych transakcji przekracza dziesiątki milionów rocznie. Grupa Trans.eu to dzisiaj dużo więcej niż giełda transportowa. Platforma wspiera swoich użytkowników oferując pakiet dodatkowych usług w ramach oferty spółek z Grupy Trans.eu, w tym system specjalistycznych ubezpieczeń dla transportu, faktoringu, windykacji, usług prawnych, certyfikacji ISO28000 czy kart paliwowych. Firma dynamicznie się rozwija, działając aktywnie we wszystkich krajach europejskich, a w 10 z nich posiada oddziały. W 2016 roku Grupa Trans.eu zatrudniała prawie 500 osób. Główną siedzibą firmy jest Wysoka, k.Wrocławia. Misją całej Grupy jest wpływanie na rozwój europejskiego transportu drogowego, w taki sposób, aby stał się SMART&FAIR.

http://www.trans.eu/pl/

LYRECO POLSKA S.A.

LYRECO DLA BIURA I MIEJSC PRACY Działa od 15 lat Magazyn centralny o powierzchni 24000m2 13 Regionalnych Centrów Dystrybucji Ponad 7000 produktów Własna flota kurierska.

http://www.lyreco.pl

Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack

Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack odbywają się w Ptak Warsaw Expo. To specjalistyczne wydarzenie skupiające wszystkie gałęzi branży opakowaniowej. Targi tworzą: strefa techniki pakowania, strefa automatyki, strefa opakowań, strefa materiałów, strefa etykiet, etykietowania i druku, strefa logistyki i magazynowania oraz nowa strefa e-commerce.

https://warsawpack.pl

OptiBuy

OptiBuy jest czołową firmą doradczą wyspecjalizowaną w operacyjnej i strategicznej optymalizacji zakupów oraz zarządzaniu łańcuchem dostaw. Ponadto OptiBuy wdraża narzędzia IT wykorzystywane w procesie zakupowym – aukcje easyRFX oraz system zakupowy Ivalua Buyer.

http://optibuy.com/

Orange Polska S.A.

http://www.orange.pl/

PEKAES Sp. z o. o.

PEKAES Sp. z o.o. jest jedną z największych spółek sektora TSL. Zapewnia kompleksową obsługę Klientów w ramach całego łańcucha dostaw – oferuje pełen pakiet usług logistyki magazynowej, dystrybucję drobnicową krajową i międzynarodową oraz spedycję: całopojazdową krajową, międzynarodową, morską i lotniczą, kolejową, jak również logistykę towarów masowych i usługi intermodalne.

https://www.pekaes.pl/pl/

Prime Cargo Poland Sp. z o.o.

Prime Cargo Poland to operator logistyczny, część japońskiej grupy Mitsui, specjalizujący się w obsłudze sektora eCommerce & retail. Współpracujemy z Klientami pochodzącymi z wielu branż – od fashion poprzez zabawki, kosmetyki, elektronikę, po suplementy diety, alkohole i wyroby tytoniowe (skład akcyzowy). Realizujemy liczne usługi dodane, obsługujemy zwroty, wspieramy sprzedaż cross-border, transportujemy morsko-lotniczo-kolejowo i drogowo. Warto obejrzeć krótki film prezentujący nasz nowoczesny magazyn: https://www.youtube.com/watch?v=e7F_2J3lCeo

https://primecargo.com/en

SAP Polska Sp. z o.o

https://www.ariba.com/

Staleo Sp. z o.o.

https://staleo.pl/

XBS Logistics S.A.

XBS specjalizuje się w zarządzaniu logistyką materiałów wymagających specjalistycznych rozwiązań. Pierwotną i wiodącą specjalizacją jest zarządzanie logistyką materiałów niekomercyjnych dla punktów sprzedaży oraz produktów wymagających wysokiej precyzji operacji i detalicznego charakteru zamówień.

http://www.xbsgroup.pl

Zrobotyzowany.pl

https://zrobotyzowany.pl/

itelligence Sp. z o.o.

itelligence to jeden z największych dostawców usług SAP w Polsce i na świecie. Oferujemy usługi wdrożenia, serwisu, wsparcia aplikacyjnego, rozwoju oraz pełnego utrzymania technicznego rozwiązań SAP we własnej sieci Data Center (Public & Private Managed Cloud). itelligence w Polsce to 25 lat doświadczenia, setki projektów SAP i IT oraz ponad 250 osobowy zespół ekspertów. Globalnie jesteśmy obecni w 27 krajach zatrudniając ponad 8000 pracowników, którzy zrealizowali ponad 21000 projektów. Należy do NTT Group.

https://itelligencegroup.com/pl/

Mellow Sp. z o.o.

Mellow Sp. z o.o. to nie tylko dostawca produktów poligraficznych takich jak wysoko uszlachetnione opakowania czy nietypowe materiały marketingowe. Wspieramy też naszych klientów w procesach optymalizacji i zarządzania drukiem oferując im dedykowane do tego portale oraz szerokie wsparcie doradcze.

https://www.mellow.com.pl/

Eveneum

Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą kompleksowo wspierającą globalnych liderów w budowaniu dochodowych i bezpiecznych relacji biznesowych. Nasz zespół to eksperci w obszarze nowoczesnych metod i technik pracy stosowanych w negocjacjach, mediacjach, procesach zakupowych i automatyzacji. Działamy w oparciu o własną metodykę i autorskie programy specjalistyczne Eveneum. Jesteśmy współautorem programu i partnerem merytorycznym studiów podyplomowych „Zarządzanie zakupami w biznesie” na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Przygotowując nagrania w ramach inicjatywy „Why Purchasing?” zachęcamy Was do pracy w zakupach. Zapraszamy do zapoznania się z osobistymi doświadczeniami i opiniami ekspertów bezpośrednio w serwisie https://whypurchasing.com oraz na dedykowanym kanale YouTube.

Jesteśmy organizatorem Ogólnopolskiego Turnieju Negocjacyjno-Mediacyjnego dla Biznesu. Wywiady z jurorami oraz uczestnikami można obejrzeć na dedykowanym kanale YouTube. W oparciu o doświadczenie w branżach przemysłowo-technicznych opracowaliśmy unikalne środowisko do strategicznego sourcingu: ESSA

https://eveneum.com/

Coca-Cola HBC Polska i Kraje Bałtyckie

Coca-Cola HBC Polska i Kraje Bałtyckie to oddział Coca-Cola Hellenic Bottling Company, będącej pod względem sprzedaży drugim na świecie rozlewcą napojów The Coca-Cola Company, docierającym do ponad 590 milionów konsumentów. Coca-Cola HBC Polska jest liderem w branży produkcji i sprzedaży napojów bezalkoholowych w Polsce, oferując szeroką gamę produktów: napoje gazowane Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Coke Energy, Cherry Coke, Fanta, Sprite, Kinley Tonic, napoje izotoniczne Powerade, soki, nektary i napoje owocowe Cappy, wody mineralne Kropla Beskidu i Kropla Delice, napoje energetyzujące Burn, Monster Energy i Predator, herbaty mrożone Fuzetea oraz napoje na bazie roślinnej AdeZ. Od lutego 2020 r. w ofercie dystrybucyjnej Coca-Cola HBC Polska znajdują się także wyroby alkoholowe wysokogatunkowe, w tym: wódka Potocki, wódki Nemiroff oraz produkty z Grupy Campari, jak również kawy COSTA COFFEE oraz COSTA COFFEE Home Edition. Firmy z systemu Coca-Cola Polska i Kraje Bałtyckie, tworzą wspólną jednostkę biznesową od 2019 roku i ponad 2 000 osób.

https://poland-baltics.coca-colahellenic.com/pl

Członek Wspierający PSML

Twórz z nami środowisko liderów w branży. Zostań Członkiem Wspierającym PSML i włącz się w aktywną działalność Polish Supply Management Leaders. Korzystaj z wszystkich możliwości jakie daje Ci największy network w branży.

Poznaj korzyści z bycia Członkiem Wspierającym PSML

  • tworzenie i dostęp do najlepszych standardów zakupowych i przetargowych
  • forum wymiany doświadczeń i poglądów
  • transfer wiedzy i know-how
  • uczestnictwo w warsztatach i spotkaniach biznesowych
  • kontakty zawodowe, silny network
  • dostęp do ofert szkoleniowych, edukacyjnych
  • udział i współtworzenie projektów PSML
  • preferencyjne stawki na największe konferencje z branży
  • wpływ na kształtowanie strategii rozwoju Stowarzyszenia
  • możliwość realizowania własnych pomysłów i inicjatyw (spójnych z misją) przy PSML