Członkowie Wspierający PSML

Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack

Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack odbywają się w Ptak Warsaw Expo. To specjalistyczne wydarzenie skupiające wszystkie gałęzi branży opakowaniowej. Targi tworzą: strefa techniki pakowania, strefa automatyki, strefa opakowań, strefa materiałów, strefa etykiet, etykietowania i druku, strefa logistyki i magazynowania oraz nowa strefa e-commerce.

https://warsawpack.pl

ARRA GROUP Sp. z o.o. Sp.k.

ARRA GROUP to lider segmencie europejskiej ekspresowej logistyki farmacji, specjalizujemy się w transporcie farmaceutycznym, chłodniczym oraz transporcie materiałów niebezpiecznych (ADR), w warunkach temperatury kontrolowanej.

https://arra.pl/

CABROZ Sp. z o.o.

https://www.cabroz.com/

EKSPERT GRUPA ZAKUPOWA MISIAK PUŚLECKI SPÓŁKA JAWNA

Ekspert Optyk to struktura zakupowa zrzeszająca niezależnych optyków w Polsce.

http://www.ekspert-optyk.pl

Eveneum

Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą kompleksowo wspierającą globalnych liderów w budowaniu dochodowych i bezpiecznych relacji biznesowych. Nasz zespół to eksperci w obszarze nowoczesnych metod i technik pracy stosowanych w negocjacjach, mediacjach, procesach zakupowych i automatyzacji. Działamy w oparciu o własną metodykę i autorskie programy specjalistyczne Eveneum. Jesteśmy współautorem programu i partnerem merytorycznym studiów podyplomowych „Zarządzanie zakupami w biznesie” na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Przygotowując nagrania w ramach inicjatywy „Why Purchasing?” zachęcamy Was do pracy w zakupach. Zapraszamy do zapoznania się z osobistymi doświadczeniami i opiniami ekspertów bezpośrednio w serwisie https://whypurchasing.com oraz na dedykowanym kanale YouTube.

Jesteśmy organizatorem Ogólnopolskiego Turnieju Negocjacyjno-Mediacyjnego dla Biznesu. Wywiady z jurorami oraz uczestnikami można obejrzeć na dedykowanym kanale YouTube. W oparciu o doświadczenie w branżach przemysłowo-technicznych opracowaliśmy unikalne środowisko do strategicznego sourcingu: ESSA

https://eveneum.com/

LYRECO POLSKA S.A.

LYRECO DLA BIURA I MIEJSC PRACY Działa od 15 lat Magazyn centralny o powierzchni 24000m2 13 Regionalnych Centrów Dystrybucji Ponad 7000 produktów Własna flota kurierska.

http://www.lyreco.pl

Orange Polska S.A.

http://www.orange.pl/

Marketplanet

Proponowane przez firmę autorskie rozwiązanie – platforma zakupowa B2B Marketplanet – jest jedyną tak kompleksową platformą przetargową, wspierającą zakupy w regionie CEE. Potwierdzają to Klienci, do których zaliczają się największe firmy w regionie. Ta platforma aukcyjna umożliwiła przeprowadzenie aukcji elektronicznych dla przedsiębiorstw w ponad 236 kategoriach asortymentowych.

https://www.marketplanet.pl/

OptiBuy

OptiBuy jest czołową firmą doradczą wyspecjalizowaną w operacyjnej i strategicznej optymalizacji zakupów oraz zarządzaniu łańcuchem dostaw. Ponadto OptiBuy wdraża narzędzia IT wykorzystywane w procesie zakupowym – aukcje easyRFX oraz system zakupowy Ivalua Buyer.

http://optibuy.com/

XBS Logistics S.A.

XBS specjalizuje się w zarządzaniu logistyką materiałów wymagających specjalistycznych rozwiązań. Pierwotną i wiodącą specjalizacją jest zarządzanie logistyką materiałów niekomercyjnych dla punktów sprzedaży oraz produktów wymagających wysokiej precyzji operacji i detalicznego charakteru zamówień.

http://www.xbsgroup.pl

itelligence Sp. z o.o.

itelligence to jeden z największych dostawców usług SAP w Polsce i na świecie. Oferujemy usługi wdrożenia, serwisu, wsparcia aplikacyjnego, rozwoju oraz pełnego utrzymania technicznego rozwiązań SAP we własnej sieci Data Center (Public & Private Managed Cloud). itelligence w Polsce to 25 lat doświadczenia, setki projektów SAP i IT oraz ponad 250 osobowy zespół ekspertów. Globalnie jesteśmy obecni w 27 krajach zatrudniając ponad 8000 pracowników, którzy zrealizowali ponad 21000 projektów. Należy do NTT Group.

https://itelligencegroup.com/pl/

Cordis Logistic Sp. z o. o.

Cordis Logistic Sp. z o. o. jest częścią Grupy Spółek SKB. Jesteśmy polską firmą zajmującą się krajowym i międzynarodowym transportem drogowymusługami e-commerce, zintegrowaną logistyką magazynową oraz outsourcingiem pracowniczym.

https://cordis-logistic.pl/

Mindento Sp. z o.o.

Będąc pionierem w Europie Środkowej, Mindento przenosi firmy do cyfrowej ery zarządzania podróżami i wydatkami.
W pełni automatyzuje cały proces, digitalizując: przepływ pracy, zamówienia, rezerwacje i zakupy, a także fakturowanie i księgowanie. Mindento zapewnia organizacjom najwyższą wartość, oszczędzając czas i pieniądze. Firmy mogą korzystać z pełnej przejrzystości i zapewniania zgodności zarządzania procesowego.
Rozwiązanie oparte na chmurze jest zintegrowane z systemem ERP firmy, firmami zarządzającymi podróżami i bankami.

http://www.mindento.com

Allegro Brand Experience Agency

http://www.allegro.com.pl

Mellow Sp. z o.o.

Mellow Sp. z o.o. to nie tylko dostawca produktów poligraficznych takich jak wysoko uszlachetnione opakowania czy nietypowe materiały marketingowe. Wspieramy też naszych klientów w procesach optymalizacji i zarządzania drukiem oferując im dedykowane do tego portale oraz szerokie wsparcie doradcze.

https://www.mellow.com.pl/

Kochański & Partners spółka komandytowa

Tam, gdzie postęp spotyka się z doświadczeniem i wiedzą, powstają innowacyjne rozwiązania prawne zapewniające naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. W obliczu wyzwań stale zmieniającego się świata nie stoimy w miejscu – robimy pewny krok ku przyszłości.

Poznaj Kochański & Partners – firmę prawniczą jutra.

http://www.kochanski.pl

Clariant Services (Poland) Sp. z o.o.

Clariant, a focused and innovative specialty chemicals company, has been present in Poland for over 25 years and has strengthen its position on the local market by establishing the Shared Services Centre (SSC), which is a part of Global Business Services, in 2013 in Lodz. Polish branch handles processes for Europe, Middle East and Latin America and its distinguishing feature is a very wide range of operations and having ownership of end-to-end processes. We are providing services in 8 languages: English, French, Italian, Spanish, Portuguese, Turkish, German and Polish. Having in our SSC over 300 employees from 23 different nationalities we are a truly international team. Career at Clariant means an opportunity to be a part of the team with a great enthusiasm for the business and for delivering top class operational services in Procurement, Finance, Accounting, Credit Management, Logistics and Order Management areas.

https://www.clariant.com

ProGlove

ProGlove tworzy najlżejsze, najmniejsze i zarazem najwytrzymalsze skanery kodów kreskowych na świecie, które łączą pracowników z potrzebnymi informacjami. Ponad 500 renomowanych firm zajmujących się produkcją, logistyką i handlem detalicznym korzysta z tych inteligentniejszych rozwiązań w zakresie siły roboczej. Firma ProGlove została założona w grudniu 2014 roku po wygraniu konkursu Intel „Make it Wearable“ Challenge w Dolinie Krzemowej i jest wspierana przez zorientowanych na wzrost inwestorów Summit Partners, DICP i Bayern Capital. ProGlove zatrudnia 200 osób z ponad 40 krajów z biurami w Monachium, Chicago i Belgradzie. 

www.proglove.com

Adampol

Adampol dzisiaj, to nie tylko transport i spedycja. Adampol – to szereg działań i usług związanych z łańcuchem dystrybucji samochodów. To firma dynamicznie rozwijająca się i świadcząca usługi na najwyższym światowym poziomie, korzystając przy tym z najnowszych i najlepszych technologii. Oprócz transportu i spedycji świadczymy usługi logistyczne, magazynowe oraz serwisowe. Wysoko wykwalifikowana kadra, ciągła nauka oraz rozszerzanie działalności to kolejne ze znaków rozpoznawczych firmy. Adampol to jakość i precyzja działania potwierdzona przez największych producentów samochodów, stale korzystających z naszych usług.
Ponadto świadczymy regularny transport intermodalny na Nowym Jedwabnym Szlaku. Euro China Train pozwala na zapewnienie łańcucha dostaw pomiędzy największymi portami w Chinach a terminalem w Małaszewiczach.

https://www.adampolsa.com.pl/

http://eurochinatrain.com/

ForLogistic

ForLogistic.com jest darmową platformą sprzedażową, która łączy właścicieli magazynów z najemcami. Stworzyliśmy ten marketplace, by rozwiązać problem bezpiecznego i ekspresowego najmu krótkoterminowego.
Łączymy funkcjonalne rozwiązania technologiczne z potrzebami rynku nieruchomości komercyjnych.

Oferujemy produkt, który zwiększa rentowność prowadzonego biznesu obu stronom, zarówno wynajmującemu, jak i najemcy.

Dzięki opracowaniu innowacyjnej formuły znaleźliśmy odpowiedź na jedno z najtrudniejszych pytań. Wiemy jak wyeliminować „martwe okresy” u właściciela nieruchomości i umożliwić korzystanie z przestrzeni magazynowej najemcy, który potrzebuje jej na krótki okres — nawet na 24 godziny.

https://www.forlogistic.com/

Procurence Sp. z o.o.

Procurence Meercat to polska platforma SaaS wspomagająca działy zakupów, zarządzania jakością i BHP. Produkt nagrodzony przez Spend Matters (największy portal zakupowy w USA) i BME (niemiecki odpowiednik PSML) i używany przez największe światowe firmy, w tym z Fortune 250.

System składa się ze ściśle zintegrowanych bloków funkcjonalnych:
(1) Zarządzanie dostawcami i komunikacja (samorejestracja, KPI, zarządzanie ryzykiem, audyty, compliance, portal dla dostawców, zarządzanie innowacjami)
(2) Taktyczne narzędzia zakupowe (zarządzanie kategoriami, redukcja kosztów, zarządzanie kontraktami)
(3) Przetargi (RfX), potwierdzenia zamówień przez dostawców, awizacja dostaw
(4) NPI – Wprowadzanie nowych produktów (specyfikacje materiałów, kalkulacja kosztów docelowych, PPAP/APQP, roszczenia)
(5) Zintegrowane zarządzanie jakością (NCR/8D, Total Quality Score, przeglądy techniczne)
(6) Zarządzanie zasobami na projektach – profile pracowników, BHP, compliance projektów budowlanych w całym łańcuchu dostaw

http://www.procurence.com

Job Solutions Sp. z o.o.

Spółka zapewnia kompleksową platformę do obsługi personelu zewnętrznego (tymczasowego lub outsourcingowego) w modelu SAAS pod marka Jobel.pro. System łączy procesy obsługi w relacji zamawiający i dostawca personelu od etapu wyboru dostawcy poprzez składanie zamówień, wybór pracowników, ewidencje elektroniczną czasu pracy, aż po pełne rozliczenie kosztów. Rozwiązanie zapewnia pełny dostęp do całości informacji niezbędnych do optymalnego zarządzania procesami i kosztami współpracy. Gwarantuje bezpieczeństwo prawne związane m.in z wymogami ustawy o pracy tymczasowej, a także zapewnia wszelkie standardy ochrony danych osobowych. Zaufali nam m.in Carrefour Polska, FM Logistic, Bonito Polska, Arvato Polska i wielu innych .

http://jobel.pro

PragmaGO S.A.

Rozwiązanie PragmaGO dla branży spedycyjnej to szybkie finansowanie e-skontem. Dzięki niemu spedycja udostępnia usługę swoim przewoźnikom, którzy otrzymują wcześniej zapłatę za swoją fakturę. Dzięki temu spedycja staje się bardziej konkurencyjna dla podwykonawców – bez konieczności angażowania swojego kapitału. Jeden serwiser do obsługi to również pełna kontrola nad przepływem dokumentacji i usprawnienie procesu związanego z cesją należności. PragmaGO ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w obsłudze branży TSL, wielu czołowych graczy z tego rynku nam zaufało , jak np. : HIT TMiS, Spedimex Sp. z o.o., Schenker Sp. z o.o., Silvan Logistics, MS LOGISTICS Sp. z o.o., Enpire

https://pragmago.pl/marketing/prezentacja/prezentacja-pragmago-finansowanie-faktury-partner-375205.pdf

Strona główna

PragmaGO jest jedną z największych niebankowych instytucji finansowych na polskim rynku, która wspiera przy pomocy różnych usług finansowych rozwój sektora MSP.

W centrum ich uwagi znajduje się zawsze klient – to przez wzgląd na jego potrzeby poprawiają produkty i tworzą kolejne. Zdając sobie sprawę, jak cennymi walutami dla przedsiębiorców są czas i mobilność, umożliwiają składanie wniosków o finansowanie w 100% online 24/7i decyzje od ręki bez dodatkowych dokumentów.

Nowoczesne zaplecze IT umożliwia automatyzację całego proces sprzedaży i obsługi, jak również pozwala się z łatwością integrować się z kolejnymi partnerami na różne, wygodne dla nich, sposoby.

 

apsolut

apsolut is an SAP & SAP Ariba partner for on-premise, cloud & hybrid procurement solutions. Our expertise ranges from SAP Ariba and SAP Fieldglass to SAP S/4HANA. Founded in 2005, we quickly established a reputation as a pioneer in SAP-based eProcurement. We are SAP Gold Partner, multi-awarded SAP Ariba MEE Partner of the Year, development innovation partner of SAP and solution partner of United VARs, the global alliance of top-rated SAP solution providers.

https://www.ap-solut.com/en/

Członek Wspierający PSML

Twórz z nami środowisko liderów w branży. Zostań Członkiem Wspierającym PSML i włącz się w aktywną działalność Polish Supply Management Leaders. Korzystaj z wszystkich możliwości jakie daje Ci największy network w branży.

Invalid URL for PDF Viewer

Poznaj korzyści z bycia Członkiem Wspierającym PSML

  • tworzenie i dostęp do najlepszych standardów zakupowych i przetargowych
  • forum wymiany doświadczeń i poglądów
  • transfer wiedzy i know-how
  • uczestnictwo w warsztatach i spotkaniach biznesowych
  • kontakty zawodowe, silny network
  • dostęp do ofert szkoleniowych, edukacyjnych
  • udział i współtworzenie projektów PSML
  • preferencyjne stawki na największe konferencje z branży
  • wpływ na kształtowanie strategii rozwoju Stowarzyszenia
  • możliwość realizowania własnych pomysłów i inicjatyw (spójnych z misją) przy PSML