Członkowie Wspierający PSML

CABROZ Sp. z o.o.

https://www.cabroz.com/

Eveneum

Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą kompleksowo wspierającą globalnych liderów w budowaniu dochodowych i bezpiecznych relacji biznesowych. Nasz zespół to eksperci w obszarze nowoczesnych metod i technik pracy stosowanych w negocjacjach, mediacjach, procesach zakupowych i automatyzacji. Działamy w oparciu o własną metodykę i autorskie programy specjalistyczne Eveneum. Jesteśmy współautorem programu i partnerem merytorycznym studiów podyplomowych „Zarządzanie zakupami w biznesie” na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Przygotowując nagrania w ramach inicjatywy „Why Purchasing?” zachęcamy Was do pracy w zakupach. Zapraszamy do zapoznania się z osobistymi doświadczeniami i opiniami ekspertów bezpośrednio w serwisie https://whypurchasing.com oraz na dedykowanym kanale YouTube.

Jesteśmy organizatorem Ogólnopolskiego Turnieju Negocjacyjno-Mediacyjnego dla Biznesu. Wywiady z jurorami oraz uczestnikami można obejrzeć na dedykowanym kanale YouTube. W oparciu o doświadczenie w branżach przemysłowo-technicznych opracowaliśmy unikalne środowisko do strategicznego sourcingu: ESSA

https://eveneum.com/

LYRECO POLSKA S.A.

LYRECO DLA BIURA I MIEJSC PRACY Działa od 15 lat Magazyn centralny o powierzchni 24000m2 13 Regionalnych Centrów Dystrybucji Ponad 7000 produktów Własna flota kurierska.

http://www.lyreco.pl

Orange Polska S.A.

http://www.orange.pl/

Marketplanet

Proponowane przez firmę autorskie rozwiązanie – platforma zakupowa B2B Marketplanet – jest jedyną tak kompleksową platformą przetargową, wspierającą zakupy w regionie CEE. Potwierdzają to Klienci, do których zaliczają się największe firmy w regionie. Ta platforma aukcyjna umożliwiła przeprowadzenie aukcji elektronicznych dla przedsiębiorstw w ponad 236 kategoriach asortymentowych.

https://www.marketplanet.pl/

OptiBuy

OptiBuy jest czołową firmą doradczą wyspecjalizowaną w operacyjnej i strategicznej optymalizacji zakupów oraz zarządzaniu łańcuchem dostaw. Ponadto OptiBuy wdraża narzędzia IT wykorzystywane w procesie zakupowym – aukcje easyRFX oraz system zakupowy Ivalua Buyer.

http://optibuy.com/

XBS Logistics S.A.

XBS specjalizuje się w zarządzaniu logistyką materiałów wymagających specjalistycznych rozwiązań. Pierwotną i wiodącą specjalizacją jest zarządzanie logistyką materiałów niekomercyjnych dla punktów sprzedaży oraz produktów wymagających wysokiej precyzji operacji i detalicznego charakteru zamówień.

http://www.xbsgroup.pl

Allegro Brand Experience Agency

http://www.allegro.com.pl

Cordis Logistic Sp. z o. o.

Cordis Logistic Sp. z o. o. jest częścią Grupy Spółek SKB. Jesteśmy polską firmą zajmującą się krajowym i międzynarodowym transportem drogowymusługami e-commerce, zintegrowaną logistyką magazynową oraz outsourcingiem pracowniczym.

https://cordis-logistic.pl/

Mindento Sp. z o.o.

Będąc pionierem w Europie Środkowej, Mindento przenosi firmy do cyfrowej ery zarządzania podróżami i wydatkami.
W pełni automatyzuje cały proces, digitalizując: przepływ pracy, zamówienia, rezerwacje i zakupy, a także fakturowanie i księgowanie. Mindento zapewnia organizacjom najwyższą wartość, oszczędzając czas i pieniądze. Firmy mogą korzystać z pełnej przejrzystości i zapewniania zgodności zarządzania procesowego.
Rozwiązanie oparte na chmurze jest zintegrowane z systemem ERP firmy, firmami zarządzającymi podróżami i bankami.

http://www.mindento.com

Kochański & Partners spółka komandytowa

Tam, gdzie postęp spotyka się z doświadczeniem i wiedzą, powstają innowacyjne rozwiązania prawne zapewniające naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. W obliczu wyzwań stale zmieniającego się świata nie stoimy w miejscu – robimy pewny krok ku przyszłości.

Poznaj Kochański & Partners – firmę prawniczą jutra.

http://www.kochanski.pl

Clariant Services (Poland) Sp. z o.o.

Clariant, a focused and innovative specialty chemicals company, has been present in Poland for over 25 years and has strengthen its position on the local market by establishing the Shared Services Centre (SSC), which is a part of Global Business Services, in 2013 in Lodz. Polish branch handles processes for Europe, Middle East and Latin America and its distinguishing feature is a very wide range of operations and having ownership of end-to-end processes. We are providing services in 8 languages: English, French, Italian, Spanish, Portuguese, Turkish, German and Polish. Having in our SSC over 300 employees from 23 different nationalities we are a truly international team. Career at Clariant means an opportunity to be a part of the team with a great enthusiasm for the business and for delivering top class operational services in Procurement, Finance, Accounting, Credit Management, Logistics and Order Management areas.

https://www.clariant.com

Adampol

Adampol dzisiaj, to nie tylko transport i spedycja. Adampol – to szereg działań i usług związanych z łańcuchem dystrybucji samochodów. To firma dynamicznie rozwijająca się i świadcząca usługi na najwyższym światowym poziomie, korzystając przy tym z najnowszych i najlepszych technologii. Oprócz transportu i spedycji świadczymy usługi logistyczne, magazynowe oraz serwisowe. Wysoko wykwalifikowana kadra, ciągła nauka oraz rozszerzanie działalności to kolejne ze znaków rozpoznawczych firmy. Adampol to jakość i precyzja działania potwierdzona przez największych producentów samochodów, stale korzystających z naszych usług.
Ponadto świadczymy regularny transport intermodalny na Nowym Jedwabnym Szlaku. Euro China Train pozwala na zapewnienie łańcucha dostaw pomiędzy największymi portami w Chinach a terminalem w Małaszewiczach.

https://www.adampolsa.com.pl/

http://eurochinatrain.com/

ProGlove

ProGlove tworzy najlżejsze, najmniejsze i zarazem najwytrzymalsze skanery kodów kreskowych na świecie, które łączą pracowników z potrzebnymi informacjami. Ponad 500 renomowanych firm zajmujących się produkcją, logistyką i handlem detalicznym korzysta z tych inteligentniejszych rozwiązań w zakresie siły roboczej. Firma ProGlove została założona w grudniu 2014 roku po wygraniu konkursu Intel „Make it Wearable“ Challenge w Dolinie Krzemowej i jest wspierana przez zorientowanych na wzrost inwestorów Summit Partners, DICP i Bayern Capital. ProGlove zatrudnia 200 osób z ponad 40 krajów z biurami w Monachium, Chicago i Belgradzie. 

www.proglove.com

ForLogistic

ForLogistic.com jest darmową platformą sprzedażową, która łączy właścicieli magazynów z najemcami. Stworzyliśmy ten marketplace, by rozwiązać problem bezpiecznego i ekspresowego najmu krótkoterminowego.
Łączymy funkcjonalne rozwiązania technologiczne z potrzebami rynku nieruchomości komercyjnych.

Oferujemy produkt, który zwiększa rentowność prowadzonego biznesu obu stronom, zarówno wynajmującemu, jak i najemcy.

Dzięki opracowaniu innowacyjnej formuły znaleźliśmy odpowiedź na jedno z najtrudniejszych pytań. Wiemy jak wyeliminować „martwe okresy” u właściciela nieruchomości i umożliwić korzystanie z przestrzeni magazynowej najemcy, który potrzebuje jej na krótki okres — nawet na 24 godziny.

https://www.forlogistic.com/

Procurence Sp. z o.o.

Procurence Meercat to polska platforma SaaS wspomagająca działy zakupów, zarządzania jakością i BHP. Produkt nagrodzony przez Spend Matters (największy portal zakupowy w USA) i BME (niemiecki odpowiednik PSML) i używany przez największe światowe firmy, w tym z Fortune 250.

System składa się ze ściśle zintegrowanych bloków funkcjonalnych:
(1) Zarządzanie dostawcami i komunikacja (samorejestracja, KPI, zarządzanie ryzykiem, audyty, compliance, portal dla dostawców, zarządzanie innowacjami)
(2) Taktyczne narzędzia zakupowe (zarządzanie kategoriami, redukcja kosztów, zarządzanie kontraktami)
(3) Przetargi (RfX), potwierdzenia zamówień przez dostawców, awizacja dostaw
(4) NPI – Wprowadzanie nowych produktów (specyfikacje materiałów, kalkulacja kosztów docelowych, PPAP/APQP, roszczenia)
(5) Zintegrowane zarządzanie jakością (NCR/8D, Total Quality Score, przeglądy techniczne)
(6) Zarządzanie zasobami na projektach – profile pracowników, BHP, compliance projektów budowlanych w całym łańcuchu dostaw

http://www.procurence.com

Job Solutions Sp. z o.o.

Spółka zapewnia kompleksową platformę do obsługi personelu zewnętrznego (tymczasowego lub outsourcingowego) w modelu SAAS pod marka Jobel.pro. System łączy procesy obsługi w relacji zamawiający i dostawca personelu od etapu wyboru dostawcy poprzez składanie zamówień, wybór pracowników, ewidencje elektroniczną czasu pracy, aż po pełne rozliczenie kosztów. Rozwiązanie zapewnia pełny dostęp do całości informacji niezbędnych do optymalnego zarządzania procesami i kosztami współpracy. Gwarantuje bezpieczeństwo prawne związane m.in z wymogami ustawy o pracy tymczasowej, a także zapewnia wszelkie standardy ochrony danych osobowych. Zaufali nam m.in Carrefour Polska, FM Logistic, Bonito Polska, Arvato Polska i wielu innych .

http://jobel.pro

PragmaGO S.A.

Rozwiązanie PragmaGO dla branży spedycyjnej to szybkie finansowanie e-skontem. Dzięki niemu spedycja udostępnia usługę swoim przewoźnikom, którzy otrzymują wcześniej zapłatę za swoją fakturę. Dzięki temu spedycja staje się bardziej konkurencyjna dla podwykonawców – bez konieczności angażowania swojego kapitału. Jeden serwiser do obsługi to również pełna kontrola nad przepływem dokumentacji i usprawnienie procesu związanego z cesją należności. PragmaGO ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w obsłudze branży TSL, wielu czołowych graczy z tego rynku nam zaufało , jak np. : HIT TMiS, Spedimex Sp. z o.o., Schenker Sp. z o.o., Silvan Logistics, MS LOGISTICS Sp. z o.o., Enpire

https://pragmago.pl/marketing/prezentacja/prezentacja-pragmago-finansowanie-faktury-partner-375205.pdf

Strona główna

PragmaGO jest jedną z największych niebankowych instytucji finansowych na polskim rynku, która wspiera przy pomocy różnych usług finansowych rozwój sektora MSP.

W centrum ich uwagi znajduje się zawsze klient – to przez wzgląd na jego potrzeby poprawiają produkty i tworzą kolejne. Zdając sobie sprawę, jak cennymi walutami dla przedsiębiorców są czas i mobilność, umożliwiają składanie wniosków o finansowanie w 100% online 24/7i decyzje od ręki bez dodatkowych dokumentów.

Nowoczesne zaplecze IT umożliwia automatyzację całego proces sprzedaży i obsługi, jak również pozwala się z łatwością integrować się z kolejnymi partnerami na różne, wygodne dla nich, sposoby.

 

apsolut

apsolut is an SAP & SAP Ariba partner for on-premise, cloud & hybrid procurement solutions. Our expertise ranges from SAP Ariba and SAP Fieldglass to SAP S/4HANA. Founded in 2005, we quickly established a reputation as a pioneer in SAP-based eProcurement. We are SAP Gold Partner, multi-awarded SAP Ariba MEE Partner of the Year, development innovation partner of SAP and solution partner of United VARs, the global alliance of top-rated SAP solution providers.

https://www.ap-solut.com/en/

Skarbnica Narodowa Sp. z o.o.

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem monet i medali okolicznościowych w Polsce i przedstawicielem wywodzącej się z Norwegii międzynarodowej Samlerhuset Group (SHG) – jednej z największych firm w branży numizmatycznej. SHG istnieje od 1994 roku i działa w 14 krajach Europy. Samlerhuset jest właścicielem międzynarodowych targów numizmatycznych World Money Fair w Berlinie oraz Mennicy Norweskiej, która między innymi wybija medal Pokojowej Nagrody Nobla. 

Zarys działalności

Skarbnica Narodowa we współpracy z mennicami oferuje własne i oryginalne serie numizmatów. Jest oficjalnym dystrybutorem m.in. Brytyjskiej Mennicy Królewskiej, Francuskiej Mennicy Państwowej, Mennicy Norweskiej, Kanadyjskiej Mennicy Królewskiej, Mennicy Królestwa Hiszpanii, Ludowego Banku Chin, Mennicy Austriackiej, Mennicy Fińskiej i Mennicy Południowoafrykańskiej. Współpracujemy z Międzynarodową Federacją Piłkarską FIFA i Międzynarodowym Komitetem Olimpijskim. Skarbnica Narodowa była jedynym w Polsce oficjalnym dystrybutorem monet olimpijskich z Pekinu, Vancouver, Londynu, Soczi, Rio de Janeiro, Pjongczang, Tokio a obecnie jest oficjalnym dystrybutorem monet olimpijskich Pekin 2022.

Numizmatyka to pasja

Naszym głównym celem jest dzielenie się pasją do kolekcjonowania numizmatów oraz dostarczenie klientom radości i satysfakcji. Monety i medale okolicznościowe oferowane przez naszą firmę wykonane są z najwyższą starannością i dbałością o detale. Przy ich tworzeniu współpracujemy z medalierami wielokrotnie nagradzanymi w konkursach krajowych i międzynarodowych. Numizmaty wybijane są z wartościowych kruszców, część z nich w najwyższej jakości menniczej (tzw. stemplem lustrzanym). Każdy egzemplarz posiada oryginalny certyfikat autentyczności, gwarantujący autentyczność emisji. Troszczymy się także o to, by numizmaty miały wyjątkową oprawę, dlatego do kolekcji monet i medali dołączamy ekskluzywne akcesoria numizmatyczne oraz szereg dodatkowych materiałów informacyjnych, które pozwalają każdemu kolekcjonerowi na pogłębienie wiedzy dotyczącej danego egzemplarza. Monety i medale z naszej oferty opowiadają o ważnych wydarzeniach historycznych i istotnych dla Polski i świata zjawiskach. Przedstawiają między wybitne postacie, ważne idee i zdarzenia.

Historia 

Skarbnica Narodowa Sp. z o. o. powstała w 2005 roku. Jej Dyrektorem Generalnym w latach 2005-2019 był Adam Zieliński. Od października 2019 roku jego obowiązki przejęli Anna Kokiza, dotychczasowa Dyrektor Marketingu Skarbnicy Narodowej oraz Dariusz Goździkowski – Dyrektor Finansowy.

Rynki CEE

Firma Samlerhuset działa obecnie w 14 krajach Europy. Usługi logistyczne krajów CEE (Polska, Czechy, Słowacja, Węgry) są scentralizowane.

 1. Informacje o produkcie

Oferowane produkty to głównie monety i medale okolicznościowe, do których dołączone są dodatkowe elementy, takie jak certyfikat autentyczności i akcesoria do przechowywania. Oferta zawiera również produkty kompletowane w zestawy, w skład których mogą wchodzić zarówno monety, medale jak i znaczki oraz inne papiery wartościowe. Portfolio uzupełniają okolicznościowe, kolekcjonerskie banknoty oraz biżuteria.

https://www.skarbnicanarodowa.pl/

Goldenberry Group Sp. z o.o.

Jesteśmy wielozadaniowym partnerem biznesowym dającym wsparcie i profesjonalne doradztwo w wielu aspektach działalności biznesowej: premiumsy i materiały promocyjne, zakupy, marketing, wsparcie sprzedaży, kreacja graficzna, logistyka i administracja, e-commerce, CSR.

Goldenberry to prawdziwy #OneStopShop.

Wyróżnia nas:

1. Unikatowe narzędzia, których nie ma nikt w Polsce, m.in.:

a) Platforma e-commerce z nieograniczonymi możliwościami efektywnego zarządzania budżetem marketingowym i automatyzująca proces zakupowy

d) Carbon Tracking Tool – narzędzie badające ślad węglowy gadżetów reklamowych, pozwalający na obliczenie i zredukowanie śladu węglowego Twojej firmy

2. Przynależność do międzynarodowych organizacji IPPAG  oraz PROMINATE – czerpiemy inspiracje i dzielimy się wiedzą z najlepszymi na świecie

3. Kompleksowa obsługa logistyczna – obniżenie kosztów magazynowania i dystrybucji poprzez powierzenie nam koordynacji całego procesu. Zajmiemy się magazynowaniem, konfekcjonowaniem (co-packing) i dystrybucją. Nasz magazyn pracuje w standardzie TAPA. 

4. Najwyższy poziom obsługi, stabilność i elastyczność

5. Działamy w duchu odpowiedzialności ekologicznej i społecznej (sustainability)

 

www.goldenberry.com.pl

GXO

GXO jest największym na świecie operatorem logistyki kontraktowej, który korzysta z dynamicznego rozwoju e-commerce, automatyzacji i outsourcingu. GXO dąży do zapewnienia opartego na różnorodności, atrakcyjnego miejsca pracy dla ponad 12 000 pracowników w ponad 900 centrach logistycznych o łącznej powierzchni 18,5 mln m2. Firma współpracuje z największymi globalnymi markami na świecie, dostarczając zwinne i skalowalne, zaawansowane technologicznie łańcuchy dostaw oraz rozwiązania e-commerce. Siedziba firmy znajduje się w Greenwich, Conn, USA. Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.gxo.com.

www.gxo.com/pl

Dell Technologies

Dell Technologies to zróżnicowany zespół z wyjątkowymi perspektywami.

Nasza historia rozpoczęła się od pasji i przekonania, że każdy na świecie powinien mieć łatwy dostęp do najlepszych technologii. Obecnie firma Dell Technologies ma kluczowe znaczenie w transformacji cyfrowego krajobrazu na całym świecie.

Łączy nas cel, strategia i kultura. Kieruje nami ambicja i moc technologii, które wspierają postęp ludzkości. Nie ustajemy w staraniach na rzecz równości, zaufania i wzajemnego wsparcia.

Naszym celem jest tworzenie technologii wspierających rozwój ludzkości.

Jesteśmy jedną z czołowych firm technologicznych, które pomagają zmieniać życie ludzi dzięki wyjątkowym możliwościom. Od hybrydowych rozwiązań chmurowych, przez systemy obliczeniowe o wysokiej wydajności, po inicjatywy społeczne i działania na rzecz zrównoważonego rozwoju — to, co robimy, jest ważne dla wszystkich ludzi na całym świecie.

Kierujemy się wizją świata, w którym chcemy żyć.

Przywództwo nie jest dla nas niczym nowym. Dlatego właśnie integralną rolę we wszystkich naszych działaniach odgrywają zrównoważony rozwój, integracja, zmiana jakości życia, etyka i prywatność. Dzięki zespołowi, dla którego cenna jest różnorodność doświadczeń, tworzymy rozwiązania, które wykorzystują i wzmacniają technologię w najbardziej znaczący sposób. Jesteśmy przekonani, że potęga technologii pomaga rozwiązywać złożone wyzwania społecznie — od opieki zdrowotnej po edukację i cyfrową gospodarkę.

Jesteśmy pionierami innowacji i napędzamy rewolucję cyfrową. Zarówno jako zespół, jak i jako pojedyncze osoby, mamy pasję i wyjątkowe perspektywy, dzięki którym powstają nasze niezwykłe pomysły i rozwiązania.

https://delltechnologies.com

Ornsson Solutions

Ornsson Solutions to polska firma doradcza, pełniąca rolę brokera szkoleniowego oraz specjalizująca się w projektach consultingowych i outsourcingu usług w obszarze Trainings, Learning & Development. Pełnimy rolę Master Vendora zajmując się sourcingiem najlepszych produktów szkoleniowych, negocjując stawki dla Klientów w oparciu o grupy zakupowe oraz operacyjnie zajmując się organizacją szkoleń.

https://ornsson.com

AstraZeneca Pharma Poland

AstraZeneca jest jedną z największych firm biofarmaceutycznych na świecie, która dostarcza nowoczesne leki na choroby stanowiące wyzwanie dla współczesnej medycyny. W Polsce jesteśmy obecni od ponad 30 lat. Polska stanowi ważny punkt na globalnej mapie AstraZeneca, stanowiąc doskonałe miejsce do rozwijania biznesu i realizacji innowacyjnych projektów. Na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat kompetencje i dynamiczny rozwój polskiego oddziału AstraZeneca systematycznie się zwiększały, wzmacniając jednocześnie swoje znaczenie w globalnej strukturze firmy.

Obecnie AstraZeneca ma dwie siedziby w Polsce, ulokowane w Warszawie oraz Krakowie.

Siła AstraZeneca rodzi się z różnorodności doświadczeń, pasji i potencjału naszych pracowników. Nasz zespół w Polsce liczy 2700 osób i stale rośnie.

https://www.astrazeneca.pl/

Nowy Styl sp. zo.o.

Od 30 lat pomagamy firmom na całym świecie urządzać przestrzenie biurowe i publiczne. Dobieramy i dostarczamy rozwiązania oraz produkty, dzięki którym praca setek tysięcy ludzi staje się zdrowsza, wydajniejsza i bardziej komfortowa. Posiadamy przedstawicielstwa w 18 państwach, a nasze produkty sprzedajemy do ponad 100 krajów na całym świecie. Zasięg i skala naszych działań sprawia, że dziś jesteśmy europejskim liderem w branży wyposażenia biur oraz miejsc użyteczności publicznej.

Jako dostawca podejmujemy wiele działań w zakresie zrównoważonego rozwoju. Efektem naszej pracy jest platynowy medal EcoVadis, dzięki któremu dołączyliśmy do grona 1% najwyżej ocenianych w zakresie CSR firm.

www.nowystyl.pl

CCC.eu Sp. z o.o.

CCC.eu Sp. z o.o. jest jednostką organizacyjną Grupy Kapitałowej CCC S.A. największej detalicznej spółki obuwniczej w Europie Środkowej. Poza rynkiem polskim, Grupa Kapitałowa CCC prowadzi swoją działalność w Czechach, na Słowacji, na Węgrzech, w Słowenii, w Bułgarii, w Chorwacji, w Rumunii i w Serbii. Ponadto, na bazie franczyzy działają też salony na Ukrainie, w Łotwie, na Litwie, w Estonii, w Mołdawii, w Kosowie oraz w regionie GCC: Katarze, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Arabii Saudyjskiej, Bahrajnie, Omanie.

ww.ccc.eu

iMad sp. z o.o.

iMAD to firma z branży nowych technologii i usług dla urządzeń mobilnych, specjalizująca się w sprzedaży, wynajmie, ochronie i naprawie urządzeń takich jak: smartfony, laptopy, tablety, smartwatche; oferująca swoim klientom najwyższe branżowe standardy + zawsze coś extra.

https://imad.pl/

Balluff

Balluff jest jednym z wiodących dostawców wysokiej jakości czujników, systemów identyfikacji oraz rozwiązań sieciowych do wszystkich obszarów automatyzacji.

Prowadzona od ponad 100 lat rodzinna firma zatrudnia obecnie około 3600 pracowników w 38 oddziałach na całym świecie, zajmujących się dystrybucją, produkcją i rozwojem a wszystko aby wspomagać Twój sukces. Wraz z naszymi oddziałami gwarantujemy najwyższe standardy jakości na całym świecie.

Dostarczamy najwyższej jakości wsparcie do innowacyjnych rozwiązań, które zwiększają Twoją przewagę konkurencyjną. Wspiera to nasze wieloletnie doświadczenie, kompetencje producenta i wysokie osobiste zaangażowanie. Kierujemy się dewizą „‘innovating automation”, i opracowujemy technologie przyszłości we współpracy ze stowarzyszeniami, uniwersytetami i placówkami badawczymi, oraz wszystkie nasze działania wykonujemy patrząc w przyszłość. Dzięki zaawansowanemu systemowi zarządzania środowiskowego chronimy środowisko naturalne i z należytą ostrożnością wykorzystujemy nasze zasoby. Stwarza to również dla Ciebie najlepsze warunki do zrównoważonego rozwoju.

Opracowujemy rozwiązania do wszystkich obszarów automatyzacji 

– Niezawodna sensoryka
– Systemy identyfikacji optycznej oraz RFID
– Systemy bezpieczeństwa pracy
– Niezawodne i ekonomiczne rozwiązania do sieci przemysłowych wraz z IO-Link
– Urządzenia do wizualizacji procesów

– Systemy do digitalizacji danych i Predictive maintenence

www.balluff.pl

Linktis Sp. z o.o.

Linktis Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą na rynku TSL. Działamy w oparciu o wiedzę, wieloletnie doświadczenie zespołu i nowoczesne narzędzia informatyczne. Strategię działania opieramy na rozwiązaniach „szytych na miarę”, które dostosowujemy do potrzeb konkretnego klienta.

https://www.linktis.com/

Europa Systems

„The first choice partner for agile intralogistics solutions in Europe” 

Europa Systems – Integrator, producent i dostawca rozwiązań w obszarach Automatyzacja Magazynu i Logistyka Produkcji. 

Europa Systems to zespół ponad 300 inżynierów, techników i specjalistów opracowujących zwinne systemy intralogistyczne dla branży FMCG, handlu detalicznego, ecommerce, przemysłu ciężkiego i oponiarskiego, aby sprostać wyzwaniom, przed którymi stoją firmy na dzisiejszym i przyszłym rynku.  

Europa Systems od ponad 25 lat z sukcesem wdrożyła ponad 1000 projektów w 35 krajach, zapewniając dziś najnowocześniejszy serwis dostępny dla klienta 24/7.  

Będąc jednocześnie producentem i integratorem, Europa Systems łączy pasję inżynierską, innowacyjne i autorskie oprogramowanie: WCS, MFC,  ES Qview i technologię mechaniczną oraz robotykę. Firma dostarcza rozwiązania pod klucz do automatyzacji łańcucha dostaw, które zapewniają doskonałość operacyjną w fabrykach, magazynach i centrach dystrybucyjnych. 

www.europasystems.pl

Lewandowski Gradek Lewandowska sp. p. radców prawnych

Pomagamy chronić i zarządzać tym co stanowi aż 75-90% wartości nowoczesnych firm.

Doradzamy, jak budować silne marki, zabezpieczać rozwiązania techniczne i efekty kreacji – w Polsce i za granicą.

Jesteśmy jedyną polską kancelarią w sieci IP Lawyers Network działającej na wszystkich kontynentach.

 

Zajmujemy się wszystkimi obszarami własności intelektualnej (IP) zapewniając trzy wzajemnie uzupełniające się kompetencje:

– wsparcie prawne

– pomoc mediatorów

– doradztwo rzeczników patentowych

dla biznesu opartego o wiedzę, kreację, innowacyjność, technologie.

 

Naszą ofertę wyróżnia na rynku:

– ponad 20 letnie doświadczenie – napisaliśmy tysiące umów, przeprowadziliśmy setki postępowań procesowych

– znajomość rynku – prowadzimy trudne sprawy z różnych dziedzin i branż

– praktyczne podejście – również jesteśmy przedsiębiorcami, nasz „biznes” to rozwiązywanie problemów prawnych klientów, aby mogli skoncentrować się na rozwoju swojej firmy – wychodzimy z założenia, że udzielanie pomocy prawnej wymaga od nas zrozumienia potrzeb klientów, którzy chcą zrealizować je z naszą pomocą. Dlatego szukamy rozwiązań, a nie problemów.

https://lgl-iplaw.pl/

 

ASTEK Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy czołowym dostawcą usług IT, usług inżynieryjnych i konsultingu. Od 2007 roku wspieramy i realizujemy projekty informatyczne dla największych firm w Polsce i za granicą.

Działamy w ramach grupy ASTEK International – posiadamy długoletnie, międzynarodowe doświadczenie, stale rozbudowywane zaplecze technologiczne, bogatą i wszechstronną wiedzę IT oraz inżynierską. Nasi wysoko wyspecjalizowani eksperci dostarczają klientom niezawodne, bezpieczne i skrojone na miarę rozwiązania.

Współpracujemy z naszymi pracownikami i klientami w modelu partnerskim, którego podstawą jest wzajemny szacunek, zaufanie i zasada win-win.

Strona główna

GreenTransit

GreenTransit zajmuje się cyfryzacją dokumentacji występującej w procesie przewozu oraz automatyzacją obiegu informacji w łańcuchu dostaw.

Nasza platforma umożliwia generowanie, przesyłanie, podpisywanie oraz archiwizacje dokumentów występujących w transporcie (eCMR, WZ, list przewozowy krajowy i innych) kompletnie bez udziału papieru i bez konieczności zakupu dodatkowego sprzętu. W tej kwestii dążymy do automatyzacji procesu przesyłania danych między podmiotami w łańcuchu dostaw, aby wyeliminować potrzebę wprowadzania danych ręcznie.

Naszą misją jest dążenie do całkowitego wyeliminowania dokumentacji papierowej w łańcuchu dostaw. Tym samym pragniemy umożliwić firmom z branży TSL osiągnięcie znaczących oszczędności i wdrożenie usprawnień.

Strona główna

Ernst & Young sp. z o.o. Consulting sp. k.

EY jest światowym liderem rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe oraz doradztwo strategiczne i transakcyjne. Na całym świecie EY ma ponad 700 biur w 150 krajach, w których pracuje blisko 300 tys. specjalistów. Łączą ich wspólne wartości i przywiązanie do dostarczania klientom najwyższej jakości usług. Misją EY jest – „Building a Better Working World”, bo lepiej funkcjonujący świat to lepiej funkcjonujące gospodarki, społeczeństwa i my sami.

EY w Polsce to prawie 4000 specjalistów pracujących w 7 biurach: w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu oraz w Centrum Usług Wspólnych EY. EY Polska był wielokrotnie nagradzany przez media biznesowe tytułami najlepszej i najskuteczniejszej firmy doradztwa podatkowego, firma wygrywała również rankingi na najlepszą firmę audytorską.

EY Polska od 2003 roku prowadzi polską edycję międzynarodowego konkursu EY Przedsiębiorca Roku, której zwycięzcy reprezentują Polskę w międzynarodowym finale World Entrepreneur of the Year organizowanym co roku w Monte Carlo.

EY to jeden z najlepszych pracodawców w Polsce. Firma była wielokrotnie wyróżniana tytułem Najbardziej Pożądany Pracodawca w rankingu „Pracodawca Roku®” prowadzonym przez międzynarodową organizację studencką AIESEC. EY jest również laureatem w rankingu Great Place to Work w kategorii organizacji zatrudniających ponad 500 pracowników. EY to także Idealny Pracodawca według Uniwersum.

https://www.ey.com/pl_pl

Markit.pl Sp. z o.o.

Tysiące międzynarodowych firm na 6 kontynentach oszczędza znaczną ilość czasu i pieniędzy, zaopatrując się i kupując swój sprzęt i akcesoria IT za pośrednictwem platformy zakupowej firmy Markit. Markit stworzył marketplace, który umożliwia specjalistom od zakupów IT porównanie cen, stoków i czasów dostaw w czasie rzeczywistym na naszym rynku ponad 4,5 mln unikalnych produktów IT. W 2022 roku nasi Klienci zaoszczędzili około 10,3% na średnich cenach rynkowych i tysiące godzin, korzystając z Markit do zarządzania, centralizacji i usprawnienia zakupów IT. Unikalne rozwiązanie Markit może znacznie obniżyć całkowity koszt zakupu IT i taki jest jego cel.

www.markit.pl

CargoON by Trans.eu

CargoON od Trans.eu Group S.A. to cyfrowa platforma transportowa, która pomaga zoptymalizować i zautomatyzować procesy, komunikację oraz dokumentację związaną z zarządzaniem transportem drogowym.

Modułowy pakiet CargoON do zarządzania transportem – Frachty, Dock Scheduler, Visibility, Raporty, Simple Tenders – w naturalny sposób łączy działalność kontraktową i spotową, od pozyskiwania klientów po przetargi na trasy lub ładunki, realizację i analizę danych.

Trans.eu Group S.A. to założona w 2004 roku firma z branży freight tech, która rozwija jedną z najważniejszych giełd transportowych w Europie oraz szereg cyfrowych platform logistycznych wraz z usługami zarządzania transportem drogowym, które łączą załadowców, firmy logistyczne, spedytorów i przewoźników.

Dziś ponad 1000 wyspecjalizowanych pracowników pracuje w 18 biurach w całej Europie, aby tworzyć, rozwijać i wspierać najnowocześniejsze oprogramowanie i usługi – Freight Tech i Fintech – dla transportu drogowego.

https://cargoon.eu/pl/

Członek Wspierający PSML

Twórz z nami środowisko liderów w branży. Zostań Członkiem Wspierającym PSML i włącz się w aktywną działalność Polish Supply Management Leaders. Korzystaj z wszystkich możliwości jakie daje Ci największy network w branży.

Poznaj korzyści z bycia Członkiem Wspierającym PSML

 • tworzenie i dostęp do najlepszych standardów zakupowych i przetargowych
 • forum wymiany doświadczeń i poglądów
 • transfer wiedzy i know-how
 • uczestnictwo w warsztatach i spotkaniach biznesowych
 • kontakty zawodowe, silny network
 • dostęp do ofert szkoleniowych, edukacyjnych
 • udział i współtworzenie projektów PSML
 • preferencyjne stawki na największe konferencje z branży
 • wpływ na kształtowanie strategii rozwoju Stowarzyszenia
 • możliwość realizowania własnych pomysłów i inicjatyw (spójnych z misją) przy PSML