Członkowie Wspierający PSML

Altavia Polska Sp. z o.o.

Altavia Polska jest częścią międzynarodowej grupy dostarczającej rozwiązania do miejsc sprzedaży. Proponujemy wsparcie m.in. w zakresie aktywizacji sprzedaży, międzykanałowego zarządzania contentem oraz zarządzania drukiem. Wspieramy naszych klientów w procesach optymalizacji zakupów marketingowych.

http://www.altavia.pl

ARRA GROUP Sp. z o.o. Sp.k.

ARRA GROUP to lider segmencie europejskiej ekspresowej logistyki farmacji, specjalizujemy się w transporcie farmaceutycznym, chłodniczym oraz transporcie materiałów niebezpiecznych (ADR), w warunkach temperatury kontrolowanej.

https://arra.pl/

CABROZ Sp. z o.o.

https://www.cabroz.com/

Goodman Poland Sp. z o.o.

Goodman w Polsce zajmuje się kupnem, realizacją i zarządzaniem nowoczesnych, wysokiej jakości powierzchni logistycznych i biznesowych.

https://www.goodman.com/

Hotel Reservation Service Poland Sp. z o.o.

HRS to globalny dostawca rozwiązań hotelowych, który oferuje rezerwacje pokoi w ponad 300 000 hotelach w 190 krajach. HRS oferuje wiele bezpłatnych narzędzi i usług wspierając klientów korporacyjnych w całym procesie rezerwacji hoteli – począwszy od akwizycji usług zakwaterowania, poprzez udostępnianie nowoczesnych metod płatności, aż po przekazywanie danych umożliwiających analizę kosztów podróży.

https://corporate.hrs.com/pl

Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack

Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack odbywają się w Ptak Warsaw Expo. To specjalistyczne wydarzenie skupiające wszystkie gałęzi branży opakowaniowej. Targi tworzą: strefa techniki pakowania, strefa automatyki, strefa opakowań, strefa materiałów, strefa etykiet, etykietowania i druku, strefa logistyki i magazynowania oraz nowa strefa e-commerce.

https://warsawpack.pl

KPMG Sp. z o.o.

KPMG to międzynarodowa sieć firm świadczących usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego oraz doradztwa gospodarczego a stowarzyszona z KPMG w Polsce kancelaria prawnicza D.Dobkowski sp.k. oferuje kompleksowe usługi prawne. KPMG zatrudnia 174 000 pracowników w 155 krajach. KPMG było jedną z pierwszych firm audytorsko-doradczych o międzynarodowym zasięgu obecnych na polskim rynku. Rozpoczęliśmy działalność w Warszawie w maju 1990 roku. Obecnie KPMG w Polsce zatrudnia ponad 1 500 pracowników w 7 miastach: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi.

https://home.kpmg.com/pl/pl/home.html

Eveneum

Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą kompleksowo wspierającą globalnych liderów w budowaniu dochodowych i bezpiecznych relacji biznesowych. Nasz zespół to eksperci w obszarze nowoczesnych metod i technik pracy stosowanych w negocjacjach, mediacjach, procesach zakupowych i automatyzacji. Działamy w oparciu o własną metodykę i autorskie programy specjalistyczne Eveneum. Jesteśmy współautorem programu i partnerem merytorycznym studiów podyplomowych „Zarządzanie zakupami w biznesie” na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Przygotowując nagrania w ramach inicjatywy „Why Purchasing?” zachęcamy Was do pracy w zakupach. Zapraszamy do zapoznania się z osobistymi doświadczeniami i opiniami ekspertów bezpośrednio w serwisie https://whypurchasing.com oraz na dedykowanym kanale YouTube.

Jesteśmy organizatorem Ogólnopolskiego Turnieju Negocjacyjno-Mediacyjnego dla Biznesu. Wywiady z jurorami oraz uczestnikami można obejrzeć na dedykowanym kanale YouTube. W oparciu o doświadczenie w branżach przemysłowo-technicznych opracowaliśmy unikalne środowisko do strategicznego sourcingu: ESSA

https://eveneum.com/

LYRECO POLSKA S.A.

LYRECO DLA BIURA I MIEJSC PRACY Działa od 15 lat Magazyn centralny o powierzchni 24000m2 13 Regionalnych Centrów Dystrybucji Ponad 7000 produktów Własna flota kurierska.

http://www.lyreco.pl

Orange Polska S.A.

http://www.orange.pl/

SAP Polska Sp. z o.o

https://www.ariba.com/

OptiBuy

OptiBuy jest czołową firmą doradczą wyspecjalizowaną w operacyjnej i strategicznej optymalizacji zakupów oraz zarządzaniu łańcuchem dostaw. Ponadto OptiBuy wdraża narzędzia IT wykorzystywane w procesie zakupowym – aukcje easyRFX oraz system zakupowy Ivalua Buyer.

http://optibuy.com/

XBS Logistics S.A.

XBS specjalizuje się w zarządzaniu logistyką materiałów wymagających specjalistycznych rozwiązań. Pierwotną i wiodącą specjalizacją jest zarządzanie logistyką materiałów niekomercyjnych dla punktów sprzedaży oraz produktów wymagających wysokiej precyzji operacji i detalicznego charakteru zamówień.

http://www.xbsgroup.pl

itelligence Sp. z o.o.

itelligence to jeden z największych dostawców usług SAP w Polsce i na świecie. Oferujemy usługi wdrożenia, serwisu, wsparcia aplikacyjnego, rozwoju oraz pełnego utrzymania technicznego rozwiązań SAP we własnej sieci Data Center (Public & Private Managed Cloud). itelligence w Polsce to 25 lat doświadczenia, setki projektów SAP i IT oraz ponad 250 osobowy zespół ekspertów. Globalnie jesteśmy obecni w 27 krajach zatrudniając ponad 8000 pracowników, którzy zrealizowali ponad 21000 projektów. Należy do NTT Group.

https://itelligencegroup.com/pl/

Cordis Logistic Sp. z o. o.

Cordis Logistic Sp. z o. o. jest częścią Grupy Spółek SKB. Jesteśmy polską firmą zajmującą się krajowym i międzynarodowym transportem drogowymusługami e-commerce, zintegrowaną logistyką magazynową oraz outsourcingiem pracowniczym.

https://cordis-logistic.pl/

Mindento Sp. z o.o.

Będąc pionierem w Europie Środkowej, Mindento przenosi firmy do cyfrowej ery zarządzania podróżami i wydatkami.
W pełni automatyzuje cały proces, digitalizując: przepływ pracy, zamówienia, rezerwacje i zakupy, a także fakturowanie i księgowanie. Mindento zapewnia organizacjom najwyższą wartość, oszczędzając czas i pieniądze. Firmy mogą korzystać z pełnej przejrzystości i zapewniania zgodności zarządzania procesowego.
Rozwiązanie oparte na chmurze jest zintegrowane z systemem ERP firmy, firmami zarządzającymi podróżami i bankami.

http://www.mindento.com

Allegro Brand Experience Agency

http://www.allegro.com.pl

Mellow Sp. z o.o.

Mellow Sp. z o.o. to nie tylko dostawca produktów poligraficznych takich jak wysoko uszlachetnione opakowania czy nietypowe materiały marketingowe. Wspieramy też naszych klientów w procesach optymalizacji i zarządzania drukiem oferując im dedykowane do tego portale oraz szerokie wsparcie doradcze.

https://www.mellow.com.pl/

Kochański & Partners spółka komandytowa

Tam, gdzie postęp spotyka się z doświadczeniem i wiedzą, powstają innowacyjne rozwiązania prawne zapewniające naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. W obliczu wyzwań stale zmieniającego się świata nie stoimy w miejscu – robimy pewny krok ku przyszłości.

Poznaj Kochański & Partners – firmę prawniczą jutra.

http://www.kochanski.pl

Clariant Services (Poland) Sp. z o.o.

Clariant, a focused and innovative specialty chemicals company, has been present in Poland for over 25 years and has strengthen its position on the local market by establishing the Shared Services Centre (SSC), which is a part of Global Business Services, in 2013 in Lodz. Polish branch handles processes for Europe, Middle East and Latin America and its distinguishing feature is a very wide range of operations and having ownership of end-to-end processes. We are providing services in 8 languages: English, French, Italian, Spanish, Portuguese, Turkish, German and Polish. Having in our SSC over 300 employees from 23 different nationalities we are a truly international team. Career at Clariant means an opportunity to be a part of the team with a great enthusiasm for the business and for delivering top class operational services in Procurement, Finance, Accounting, Credit Management, Logistics and Order Management areas.

https://www.clariant.com

EKSPERT GRUPA ZAKUPOWA MISIAK PUŚLECKI SPÓŁKA JAWNA

Ekspert Optyk to struktura zakupowa zrzeszająca niezależnych optyków w Polsce.

http://www.ekspert-optyk.pl

ProGlove

ProGlove tworzy najlżejsze, najmniejsze i zarazem najwytrzymalsze skanery kodów kreskowych na świecie, które łączą pracowników z potrzebnymi informacjami. Ponad 500 renomowanych firm zajmujących się produkcją, logistyką i handlem detalicznym korzysta z tych inteligentniejszych rozwiązań w zakresie siły roboczej. Firma ProGlove została założona w grudniu 2014 roku po wygraniu konkursu Intel „Make it Wearable“ Challenge w Dolinie Krzemowej i jest wspierana przez zorientowanych na wzrost inwestorów Summit Partners, DICP i Bayern Capital. ProGlove zatrudnia 200 osób z ponad 40 krajów z biurami w Monachium, Chicago i Belgradzie. 

www.proglove.com

Marketplanet

Proponowane przez firmę autorskie rozwiązanie – platforma zakupowa B2B Marketplanet – jest jedyną tak kompleksową platformą przetargową, wspierającą zakupy w regionie CEE. Potwierdzają to Klienci, do których zaliczają się największe firmy w regionie. Ta platforma aukcyjna umożliwiła przeprowadzenie aukcji elektronicznych dla przedsiębiorstw w ponad 236 kategoriach asortymentowych.

https://www.marketplanet.pl/

Członek Wspierający PSML

Twórz z nami środowisko liderów w branży. Zostań Członkiem Wspierającym PSML i włącz się w aktywną działalność Polish Supply Management Leaders. Korzystaj z wszystkich możliwości jakie daje Ci największy network w branży.

Poznaj korzyści z bycia Członkiem Wspierającym PSML

  • tworzenie i dostęp do najlepszych standardów zakupowych i przetargowych
  • forum wymiany doświadczeń i poglądów
  • transfer wiedzy i know-how
  • uczestnictwo w warsztatach i spotkaniach biznesowych
  • kontakty zawodowe, silny network
  • dostęp do ofert szkoleniowych, edukacyjnych
  • udział i współtworzenie projektów PSML
  • preferencyjne stawki na największe konferencje z branży
  • wpływ na kształtowanie strategii rozwoju Stowarzyszenia
  • możliwość realizowania własnych pomysłów i inicjatyw (spójnych z misją) przy PSML