Partnerzy PSML

FUJITSU TECHNOLOGY SOLUTIONS SP. Z O.O.

Fujitsu Technology Solutions jest największym europejskim dostawcą infrastruktur informatycznych, obecnym na wszystkich najważniejszych rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki oraz w Indiach. Wśród jego klientów znajdują się zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i małe oraz średnie firmy, a także klienci indywidualni. W oparciu o koncepcję dynamicznych infrastruktur firma oferuje pełną gamę produktów, rozwiązań oraz usług informatycznych, od systemów klienckich po rozwiązania dla centrów przetwarzania danych, infrastrukturę zarządzaną oraz udostępnianie infrastruktury w formie usługi. Firma Fujitsu Technology Solutions zatrudnia ponad 13 tys. osób i jest częścią Grupy Fujitsu (Fujitsu Group) prowadzącej działalność na całym świecie.

http://www.fujitsu.com/global/

M4 REAL ESTATE

Naszym celem jest dostarczanie jak najwyższej jakości usług w zakresie obrotu nieruchomościami i w ten sposób tworzenie wartości dodanej dla naszych Klientów.

http://m4.realestate.pl/

Claims Handling System S.A.

Jesteśmy dostawcą rozwiązań wspierających kompletny cykl procesów ubezpieczeniowych w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych od samego początku, tj. zgłoszenia szkody, poprzez zarządzanie naprawami do rozliczeń i ewentualnych dalszych procesów.

http://www.c-h-s.pl/

Polskie Koleje Państwowe S.A.

http://pkpsa.pl/

Amazon Fulfillment Sp. z o.o

http://www.amazon.de/business

Jeronimo Martins 

Sieć sklepów Biedronka, obecna na polskim rynku od 25 lat, należy do portugalskiej grupy Jeronimo Martins. Zaawansowane procesy logistyczne, łańcucha dostaw i zakupów, a przede wszystkim zaangażowanie całego Zespołu i wsparcie floty składającej się z 1200 pojazdów, codziennie pozwala na dostarczenie towaru z 16 Centrów Dystrybucyjnych do 3000 sklepów Biedronka. Dzięki temu od lat utrzymujemy pozycję #1 na rynku dystrybucji żywności.

www.karierawjm.pl

Coca-Cola HBC Polska i Kraje Bałtyckie

Coca-Cola HBC Polska i Kraje Bałtyckie to oddział Coca-Cola Hellenic Bottling Company, będącej pod względem sprzedaży drugim na świecie rozlewcą napojów The Coca-Cola Company, docierającym do ponad 590 milionów konsumentów. Coca-Cola HBC Polska jest liderem w branży produkcji i sprzedaży napojów bezalkoholowych w Polsce, oferując szeroką gamę produktów: napoje gazowane Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Coke Energy, Cherry Coke, Fanta, Sprite, Kinley Tonic, napoje izotoniczne Powerade, soki, nektary i napoje owocowe Cappy, wody mineralne Kropla Beskidu i Kropla Delice, napoje energetyzujące Burn, Monster Energy i Predator, herbaty mrożone Fuzetea oraz napoje na bazie roślinnej AdeZ. Od lutego 2020 r. w ofercie dystrybucyjnej Coca-Cola HBC Polska znajdują się także wyroby alkoholowe wysokogatunkowe, w tym: wódka Potocki, wódki Nemiroff oraz produkty z Grupy Campari, jak również kawy COSTA COFFEE oraz COSTA COFFEE Home Edition. Firmy z systemu Coca-Cola Polska i Kraje Bałtyckie, tworzą wspólną jednostkę biznesową od 2019 roku i ponad 2 000 osób.

https://poland-baltics.coca-colahellenic.com/pl

Itelix Software Sp. z o.o.

Firma Itelix Software Sp. z o.o. specjalizuje się w rozwiązaniach informatycznych z zakresu zarządzania i optymalizacji procesów biznesowych dla średnich i dużych przedsiębiorstw, w tym systemach wsparcia obsługi procesów zakupowych, BPM (Business Process Management) i systemach informacji biznesowej.

http://www.itender24.pl/

Zrobotyzowany.pl

https://zrobotyzowany.pl/

Logintrans Sp. z o.o.

Powstała w 2004 roku platforma Trans.eu jest dzisiaj jednym z niezbędnych narzędzi pracy w branży transportowej. Umożliwia kojarzenie partnerów, wyszukiwanie wolnych ładunków, ciężarówek, weryfikację firm oraz operacyjne realizowanie i monitorowanie zleceń transportowych. Korzystają z niej tysiące firm transportowych, spedycyjnych i załadowczych z całej Europy, a liczba realizowanych transakcji przekracza dziesiątki milionów rocznie. Grupa Trans.eu to dzisiaj dużo więcej niż giełda transportowa. Platforma wspiera swoich użytkowników oferując pakiet dodatkowych usług w ramach oferty spółek z Grupy Trans.eu, w tym system specjalistycznych ubezpieczeń dla transportu, faktoringu, windykacji, usług prawnych, certyfikacji ISO28000 czy kart paliwowych. Firma dynamicznie się rozwija, działając aktywnie we wszystkich krajach europejskich, a w 10 z nich posiada oddziały. W 2016 roku Grupa Trans.eu zatrudniała prawie 500 osób. Główną siedzibą firmy jest Wysoka, k.Wrocławia. Misją całej Grupy jest wpływanie na rozwój europejskiego transportu drogowego, w taki sposób, aby stał się SMART&FAIR.

http://www.trans.eu/pl/

Panattoni

Panattoni jest europejską filią Panattoni Development Company, jednego z największych deweloperów powierzchni przemysłowych na świecie, prowadzącego działalność w 26 oddziałach w Ameryce Północnej i w Europie. Na Starym Kontynencie Panattoni obecne jest od 2005 roku. Oprócz Polski swoje przedstawicielstwa ma w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Czechach i Słowacji, Holandii oraz Hiszpanii i Portugalii. Do tej pory spółka zrealizowała w Europie projekty o łącznej powierzchni przekraczającej 10 milionów m kw.
W ramach Panattoni działa struktura, dedykowana projektom dopasowanym do indywidualnych potrzeb najemców, typu build-to-suit. Wśród kluczowych klientów są takie firmy jak Amazon, DB Schenker, DHL, Fedex, DPD, XPO, Coca Cola, Weber, Whirlpool, Bosch, Volkswagen, H&M.

http://panattonieurope.com

Staleo Sp. z o.o.

https://staleo.pl/

PEKAES Sp. z o. o.

PEKAES Sp. z o.o. jest jedną z największych spółek sektora TSL. Zapewnia kompleksową obsługę Klientów w ramach całego łańcucha dostaw – oferuje pełen pakiet usług logistyki magazynowej, dystrybucję drobnicową krajową i międzynarodową oraz spedycję: całopojazdową krajową, międzynarodową, morską i lotniczą, kolejową, jak również logistykę towarów masowych i usługi intermodalne.

https://www.pekaes.pl/pl/

Prime Cargo Poland Sp. z o.o.

Prime Cargo Poland to operator logistyczny, część japońskiej grupy Mitsui, specjalizujący się w obsłudze sektora eCommerce & retail. Współpracujemy z Klientami pochodzącymi z wielu branż – od fashion poprzez zabawki, kosmetyki, elektronikę, po suplementy diety, alkohole i wyroby tytoniowe (skład akcyzowy). Realizujemy liczne usługi dodane, obsługujemy zwroty, wspieramy sprzedaż cross-border, transportujemy morsko-lotniczo-kolejowo i drogowo. Warto obejrzeć krótki film prezentujący nasz nowoczesny magazyn: https://www.youtube.com/watch?v=e7F_2J3lCeo

https://primecargo.com/en

Kancelaria Prawna IURIDICA

Kancelaria Prawna IURIDICA od ponad 13 lat rozwiązuje problemy prawne polskich oraz zagranicznych Klientów. Celem naszych prawników jest dostarczenie najwyższej jakości pomocy prawnej dla osób które cenią sobie profesjonalizm. Zaufało nam wielu przedsiębiorców – zarówno potentatów w swoich branżach, jak i małych, rodzinnych firm.

https://iuridica.com.pl/

Zasady współpracy z PSML

Poznaj zasady współpracy z PSML

  • Edukacja: wykłady, szkolenia, warsztaty, programy rozwojowe, publikacje
  • Konferencje i wydarzenia branżowe
  • Projekty doradcze, rozwojowe, wspierające środowiska: biznesowe, akademickie oraz społeczności lokalne
  • Integracja i dialog międzybranżowy
  • Opracowywanie standardów i najlepszych praktyk
  • Praktyczne działania rynkowe wspierające misję PSML
  • Inne