Patroni Medialni

Outsourcing Portal

Portal wiedzy o outsourcingu. Outsourcing Portal to źródło danych i informacja o firmach świadczących usługi outsourcingowe, definicje zagadnień z runku outsourcingowego, sylwetki osób, wybrane informacje prasowe z kraju i ze świata, raporty, analizy i dane poświęcone branży outsourcingowej.

http://www.outsourcingportal.eu/pl/

Logistics Manager

“Logistics Manager” to czasopismo agregujące treści o charakterze globalnym, koncentrując się jednocześnie na kluczowych dźwigniach pozwalających projektować i transformować współczesną logistykę. Współpraca z globalnymi autorytetami i instytucjami, takimi m.in. jak Stratfor, Armstrong & Associates, Coface, EFT, PwC czy Supply Chain Logistics Group pozwala nam tworzyć bezprecedensową na polskim rynku platformę wiedzy logistycznej, unikatowy periodyk dla menedżerów i decydentów łańcucha dostaw, chcących kształtować swój biznes i procesy w przewidywalny, ale i plastyczny sposób. Tytuł nierzadko wykracza poza aktualność, opisując najnowsze trendy zarządcze oraz rozwiązania z zakresu inteligentnych technologii, sięga prognozami po łańcuchy i logistykę jutra.

Wydawca czasopisma “Logistics Manager” jest także organizatorem największych ogólnopolskich konferencji branżowych dla menedżerów sektora logistyki, które odbywają się w większych miastach na terenie całej Polski. Są to jednodniowe spotkania łączące silny program merytoryczny z możliwością prezentacji oferty dostawców usług i rozwiązań dla logistyki, łańcucha dostaw, magazynowania i transportu.

Strona główna

Transport Manager

“Transport Manager” jest ogólnopolskim czasopismem branżowym skierowanym do kadry zarządzającej transportem drogowym i logistyką. Z uwagi na biznesowy charakter pisma, jego odbiorcami są głównie menedżerowie odpowiedzialni za zarządzanie firmą, transportem, logistyką i łańcuchem dostaw. Pismo skierowane jest przede wszystkim do średnich i dużych przedsiębiorstw, których floty własne przekraczają 20 pojazdów oraz do firm, które w swojej działalności wykorzystują tabor podwykonawców. To fachowy dwumiesięcznik branżowy skupiający się na prawnych, finansowych, technicznych i ekonomicznych aspektach prowadzenia działalności w sektorze TSL.

Wydawca czasopisma “Transport Manager” jest także organizatorem największych ogólnopolskich konferencji branżowych “Transport Manager Meetings” dla menedżerów sektora transportu, spedycji i logistyki, które odbywają się w większych miastach na terenie całej Polski, oraz dwudniowego wydarzenia “Forum Menedżerów Transportu i Logistyki”. Są to jednodniowe spotkania łączące silny program merytoryczny z możliwością prezentacji oferty dostawców usług i rozwiązań dla sektora TSL.

Strona główna

Eurologistics Media Group

Eurologistics Media Group to lider na polskim rynku wyspecjalizowanych czasopism oraz wydarzeń dla sektorów logistyki, transportu i produkcji. Istniejemy od 2000 roku i tak długa tradycja pozwoliła nam wypracować doskonałą pozycję, dzięki której docieramy do najważniejszych osób w branży. Wysoka frekwencja notowana na naszych konferencjach potwierdza, że poruszana w pismach i na eventach tematyka dobrze trafia w potrzeby rynku. Od 19 lat jesteśmy gospodarzami logistycznego święta jakim jest doroczna Gala Logistyki | Transportu | Produkcji, podczas której zostają wręczone prestiżowe nagrody: Operator Logistyczny Roku, Supply Chain Designer i Produkt Innowacyjny. Z doświadczenia wiemy, że nawet największy entuzjasta logistyki, transportu i produkcji potrzebuje czasem oddechu, dlatego w naszych czasopismach wysokiej jakości artykuły merytoryczne łączymy z informacjami z obszaru gospodarki, biznesu, technologii i zarządzania. To właśnie ta niezwykle interesująca „mieszanka” w połączeniu z doskonałą bazą odbiorców zapewnia nam i naszym partnerom sukces. PLATFORMY INTERNETOWE

Eurologistics

Log24.pl

Platforma Internetowa Eurologistics Media Group – lider na polskim rynku wyspecjalizowanych czasopism oraz wydarzeń dla sektorów logistyki, transportu i produkcji. Istniejemy od 2000 roku i tak długa tradycja pozwoliła nam wypracować doskonałą pozycję, dzięki której docieramy do najważniejszych osób w branży. Wysoka frekwencja notowana na naszych konferencjach potwierdza, że poruszana w pismach i na eventach tematyka dobrze trafia w potrzeby rynku. Od 19 lat jesteśmy gospodarzami logistycznego święta jakim jest doroczna Gala Logistyki | Transportu | Produkcji, podczas której zostają wręczone prestiżowe nagrody: Operator Logistyczny Roku, Supply Chain Designer i Produkt Innowacyjny. Z doświadczenia wiemy, że nawet największy entuzjasta logistyki, transportu i produkcji potrzebuje czasem oddechu, dlatego w naszych czasopismach wysokiej jakości artykuły merytoryczne łączymy z informacjami z obszaru gospodarki, biznesu, technologii i zarządzania. To właśnie ta niezwykle interesująca „mieszanka” w połączeniu z doskonałą bazą odbiorców zapewnia nam i naszym partnerom sukces. PLATFORMY INTERNETOWE

https://log24.pl/

Logistyka a Jakość

 

Nowoczesny Magazyn

Przemyślane zarządzenie magazynem może skutecznie obniżyć koszty prowadzonej przez firmę gospodarki magazynowej. W naszym czasopiśmie szczegółowo poruszamy takie zagadnienia jak wyposażenie magazynu, bezpieczeństwo składowania produktów, nowoczesne technologie oraz zarządzanie magazynem. Serdecznie zachęcamy do lektury. Jesteśmy przekonani, że publikowane przez nas porady oraz informacje rozwieją wszelkie Państwa wątpliwości.

Koszty gospodarki magazynowej można ściąć nawet o 20-30 procent, nie tracąc przy tym na jakości obsługi, szybkości dystrybucji towarów lub na bezpieczeństwie składowanych produktów. Trzeba tylko wiedzieć, jakie w tym celu zastosować metody zarządzania magazynem (także tym niewielkim), jaki sprzęt dobrać i co istotne – mieć czas na to, aby takich rozwiązań poszukać.

Eksperci czasopisma „Nowoczesny Magazyn” mają doświadczenie, czas i niezbędną wiedzę, aby pomóc firmom szukającym dobrych rozwiązań. I pomagają – skutecznie od 1999 roku.

Młodzi w Logistyce

Portal MłodziLogistycy.pl powstał z myślą nie tylko o studentach, uczniach szkół logistycznych, ale również o absolwentach kierunków związanych z logistyką. Logistyczne informacje ze świata, wydarzenia, konferencje, ale również ogłoszenia o pracy, stażach etc.

Zasady współpracy z PSML

Poznaj zasady współpracy z PSML

  • Edukacja: wykłady, szkolenia, warsztaty, programy rozwojowe, publikacje
  • Konferencje i wydarzenia branżowe
  • Projekty doradcze, rozwojowe, wspierające środowiska: biznesowe, akademickie oraz społeczności lokalne
  • Integracja i dialog międzybranżowy
  • Opracowywanie standardów i najlepszych praktyk
  • Praktyczne działania rynkowe wspierające misję PSML
  • Inne