Analiza sytuacji geopolitycznej i jej wpływ na podstawowe funkcje Zakupów

Badanie przemian geopolitycznych i ich wpływu na wymianę handlową obejmuje wiele dyscyplin naukowych, z których do najistotniejszych należą geografia polityczna, historia gospodarcza i polityczna, ekonomika transportu i nauki polityczne w ich przestrzennym aspekcie. Polskie interesy w Europie są uzależnione od rozwoju współpracy z władzami unijnymi oraz głównymi sąsiadami, bo uwarunkowania geopolityczne, zasięg przestrzenny i poziom rozwoju gospodarczego państwa wpływają na nasze bezpieczeństwo, politykę zagraniczną i przebieg procesów ekonomicznych. Czy każdy przedsiębiorca zdaje sobie z tego sprawę? Czy wszyscy na bieżąco analizują aktualną sytuację geopolityczną?

Jarosław Pazdro opowie nam jak Grupa Impel zareagowała na gwałtowne zmiany dziejące się tu i teraz i odpowie na pytania:
– Z czego wynika obecna sytuacja geopolityczna?
– Jak geopolityka powiązana jest z finansami?
– Jakie są dzisiaj funkcje Zakupów, a jakie mogą być jutro?

Zapraszamy 12 kwietnia 2022r. o godz. 10:00
REJESTRACJA

Spotkanie jest bezpłatne i ogólnodostępne po uprzedniej rejestracji.
Będziemy je nagrywać – dostęp do nagrań tylko dla członków PSML z opłaconymi składkami.
Link do spotkania w aplikacji ZOOM wyślemy 11.04.2022

———————————————————————————————————————————————————————————
Jarosław Pazdro – Dyrektor Zakupów Grupy Impel S.A.
Ponad 20 letni staż w zakupach – 15 lat w sektorze bankowym, wykładowca, trener – od 2 lat odpowiedzialny za Zakupy i Optymalizację Kosztów Grupy Impel. Wyróżniony w kategorii „Partnerstwo wewnętrzne i zewnętrzne” w konkursie Lider Zakupów 2021.