Z dumą informujemy, że VII edycja największej w Polsce Konferencji Zakupowej PROCON/POLZAK 2020 skoncentruje się na zrównoważonym rozwoju, które jest najwyższą formą strategicznego i pro-ludzkiego myślenia, ponieważ wykracza daleko poza obręby przedsiębiorstw i wnętrz biurowców oraz na roli jaka przypada Zakupom w budowaniu przyszłości lokalnych i globalnych społeczności biznesowych.

O najnowszych trendach w przenikającym się świecie technologii i biznesu oraz o relacjach z partnerami wewnętrznymi opowie podczas sesji otwierającej jeden z Gości Specjalnych z firmy technologicznej, która koncentruje się na przyszłości – Google:

    • Jan Gemrich (Head of Platforms & Ecosystems Marketing, Google. Od ponad 6 lat związany z technologicznym liderem, a obecnie odpowiada za Google Pay i inne platformy, produkty i usługi w Europie.

Na konferencji nie zabraknie dedykowanych bloków tematycznych, docenianych przez uczestników sesji networkingowych czy cieszących się dużą popularnością Stolików Tematycznych, tematykę których wybiorą sami przedstawiciele branży w specjalnej ankiecie.

📆 Data: 19-20.10.2020
🏢 Miejsce: Hotel Marriott, Warszawa


Dowiedz się więcej o tegorocznej konferencji zakupowej PROCON/POLZAK