Za nami kolejne spotkanie naznaczające tor dalszej pracy grupy Ekspertów PSME.

Poza dzieleniem się swoim doświadczeniem i wiedzą oraz aktywnym uczestnictwem w najważniejszych wydarzeniach z branży, Eksperci PSME zaczynają pracę nad wspólnym projektem, który ma być wyznacznikiem trendów dla zmian w biznesie.

Podczas spotkania omówiono kwestie medialne i strategię na 2020 rok. W trakcie ubiegłego roku Eksperci PSME oraz Członkowie Zarządu PSML mieli okazję wziąć udział i występować podczas 28 konferencji.

Wkrótce dowiecie się Państwo podczas których branżowych wydarzeń będziecie mieli szanse wysłuchać naszych Ekspertów. Niebawem startujemy z zapisami na kolejne, już trzecie Śniadanie z Ekspertem PSME dlatego zapraszamy do śledzenia aktualności i social media PSML.

W spotkaniu wzięli udział: Dominika Żwirbla-Kalman, Monika Duda, Magdalena Staszewska, Andrzej Pawlak, Piotr Was, Pawel Czajka, Leszek Szelerski, Mikołaj Ruta, Monika Bis, Agata Dobrzyńska

Polish Supply Management Experts to opiniotwórcza w branży grupa Ekspertów z obszaru łańcucha dostaw, zakupów i logistyki.