LIDER ZAKUPÓW

Konkurs LIDER ZAKUPÓW

 

LIDER ZAKUPÓW promuje osoby i zespoły, które nie boją się wyzwań, potrafią generować pomysły i przekonać do nich swoją firmę. Podejmują wyzwania w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań i są w stanie wprowadzić je w życie.

Sukcesy firm to dobre strategie i ludzie, którzy skutecznie je realizują. Zakupy pełnią krytyczną rolę w efektywnej realizacji strategii organizacji. Dzięki dobrej pracy zakupowców, pełnym wykorzystaniu zasobów wewnętrznych oraz potencjału dostawców, firmy mogą skuteczniej konkurować na rynku lokalnym i międzynarodowym.

 

Zgłoś swój projekt już dziś!

Zapoznaj się z wymaganiami i zgłoś swój projekt do Konkursu LIDER ZAKUPÓW 2020!

Regulamin Konkursu Lider Zakupów 2020

Formularz zgłoszeniowy do Konkursu Lider Zakupów 2020

Celem konkursu LIDER ZAKUPÓW jest wyróżnienie grona osób, które wywarły znaczący wpływ na efektywność funkcjonowania reprezentowanych przez nich organizacji i przyczyniły się do podniesienia konkurencyjności firmy.

 

Nasi laureaci pokazują efekty swoich wdrożeń na konferencjach i spotkaniach branżowych, są zapraszani jako eksperci do paneli dyskusyjnych, mają również możliwość publikowania opisów swoich projektów w prasie branżowej i biznesowej np. w Harvard Business Review Polska.

W tym roku zachęcamy do zgłaszania projektów, które wpisują się w jedną z poniższych kategorii

🎯 Innowacja technologiczna (np. wdrożenie unikalnego rozwiązania, które zostało stworzone przez zespół lub już istniejące na rynku, ale dotychczas nie wdrożone w firmie; projekty wykorzystujące istniejące rozwiązania w wyjątkowy, dotychczas niespotykany i optymalny dla firmy sposób, itp.);

 

🎯 Rozwój i optymalizacja funkcji (np. poprawa lub aktualizacja procesów, istotna zmiana organizacji funkcji zakupowej, wpływająca na wynik finansowy firmy; podnoszenie wiedzy i kompetencji zespołu zakupowego, skutkujące poprawą efektywności pracy i satysfakcji członków zespołu, itp.);

 

🎯 Partnerstwo wewnętrzne i zewnętrzne (np. skuteczna współpraca z innym zespołem z tej samej organizacji lub z dostawcą, w realizacji wspólnego celu).

 

A jeśli zrealizowałaś/łeś projekt, który wykracza poza ramy w/w kategorii, to tym bardziej go zgłoś!

Dlaczego warto wziąć udział w Konkursie LIDER ZAKUPÓW?
  • Wyróżnienie laureata i nominowanych, jako osób, które nie boją się wyzwań, potrafią generować pomysły i przekonywać do nich swoją firmę. Podejmują działania w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań i wprowadzają je w życie.
  • Wysoką wiarygodność biznesową tytułów LIDER ZAKUPÓW gwarantuje Kapituła Konkursu.
  • Prezentowanie swoich projektów na Konferencji PROCON/POLZAK oraz na specjalnie zorganizowanych spotkaniach i panelach eksperckich.
  • Prezentacja profili i projektów laureata i wyróżnionych w Konkursie LIDER ZAKUPÓW w ogólnopolskich mediach branżowych, co oznacza to promocję prowadzonych aktywności.
  • Przyczynienie się do wzrostu prestiżu polskich zakupów na forum krajowym i międzynarodowym.

Zapraszamy do wykorzystania szansy zaprezentowania się przed polskim środowiskiem zakupowym i szacowną Kapitułą Konkursu.

Przykładowe projekty mogące brać udział w Konkursie LIDER ZAKUPÓW:
  • Projekt udanego wdrożenia innowacyjnego lub oryginalnego usprawnienia przyczyniającego się do podwyższenia konkurencyjności firmy.
  • Projekt podnoszący rangę i znaczenie funkcji zakupów w firmie oraz w branży.
  • Projekt, który dostarczył skuteczne sposoby na generowanie wartości obszarze objętym Prawem Zamówień Publicznych.
  • Projekt przedstawiający skuteczne sposoby przeniesienia innowacji dostawcy na półki sklepów i do klienta.
  • Projekt zakupowy, który przyczynił się do wzrostu prestiżu polskich zakupów na forum międzynarodowym, czy przyciągnął etaty zakupowe do Polski.
Patronami konkursu są:

Aktualności LIDER ZAKUPÓW

Konkurs na Lidera Zakupów 2020 rozstrzygnięty!

Konkurs na Lidera Zakupów 2020 rozstrzygnięty!

Dziś na konferencji PROCON/POLZAK, Andrzej Zawistowski, Członek Zarządu PSML wręczył statuetki zwycięzcom Konkursu "Lider Zakupów". ⭐⭐⭐ Liderkami Zakupów 2020 zostały Aneta Samul i Małgorzata Mączka, BNP Paribas ⭐⭐⭐ za zrealizowanie projektu EVA - nowy...
Czytaj dalej
Zwycięski projekt LIDER ZAKUPÓW 2019 opisany i opublikowany w jednym z najbardziej prestiżowych wydawnictw biznesowych

Zwycięski projekt LIDER ZAKUPÓW 2019 opisany i opublikowany w jednym z najbardziej prestiżowych wydawnictw biznesowych

Dzięki konkursowi LIDER ZAKUPÓW mamy okazję i możliwość dowiedzieć się jak organizacje zakupowe w firmach różnej wielkości, działających w różnych obszarach biznesowych, mających właścicieli prywatnych i państwowych, a co za tym idzie kupujących w...
Czytaj dalej
Zgłoś swój projekt w konkursie LIDER ZAKUPÓW 2020!

Zgłoś swój projekt w konkursie LIDER ZAKUPÓW 2020!

Nie boisz się wyzwań? Zgłoś swój projekt w konkursie LIDER ZAKUPÓW 2020! Inaugurujemy VI. odsłonę konkursu, który nagradza osoby realizujące wyjątkowe projekty z obszaru zakupów. W tym roku zachęcamy do zgłaszania projektów, które wpisują...
Czytaj dalej
Paweł Czajka i Jakub Leszczyński LIDERAMI ZAKUPÓW 2019!

Paweł Czajka i Jakub Leszczyński LIDERAMI ZAKUPÓW 2019!

Ogłoszony przez Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów konkurs na LIDERA ZAKUPÓW 2019 został rozstrzygnięty.   Gratulujemy zwycięzcom: Panom Pawłowi Czajce i Jakubowi Leszczyńskiemu z firmy Santander Bank Polska S.A. zdobycia tytułu LIDERA ZAKUPÓW...
Czytaj dalej
Od zakupowca do innowatora – LIDER ZAKUPÓW 2018 w Harvard Business Review

Od zakupowca do innowatora – LIDER ZAKUPÓW 2018 w Harvard Business Review

LIDER ZAKUPÓW 2018 - Tadeusz Twardzik, Procurement & Logistics Director w Module Technologies, mówi w październikowym wydaniu Harvard Business Review o tym, jak otwartość na nowe technologie umocniła rolę działu logistyki w firmie budowlanej....
Czytaj dalej