Prestiżowy, unikalny benefit o wartości 6.000 zł do uzyskania podczas konferencji zakupowej PROCON/POLZAK 2017 !!!

 

Jeśli już jesteś członkiem PSML i weźmiesz udział w konferencji zakupowej PROCON/POLZAK 2017,

lub

w trakcie konferencji zapiszesz się do PSML ,

to będziesz mógł uczestniczyć w losowaniu niezwykle wartościowej, merytorycznie i finansowo, nagrody.

Losowanie odbędzie się podczas konferencji – drugiego dnia, wśród członków PSML uczestniczących odpłatnie w konferencji lub tych pełnopłatnych uczestników, którzy podczas konferencji wypełnią deklarację przystąpienia do PSML. Jeżeli wylosowanej osoby nie będzie, zostanie powiadomiona mailowo.

Twój benefit to indywidualny, tylko dla Ciebie, biznes coaching, który zostanie przeprowadzony przez profesjonalnego coacha akredytowanego w International Coach Federation, ze specjalizacją w obszarze zakupów, łańcucha dostaw i logistyki. Biznes coaching obejmie 5 sesji, po 2 godziny każda. Sesje odbędą się w odstępach 2 – 4 tygodni, tak więc cały proces w sumie potrwa 3 do 5 miesięcy.

Proces ten pomoże Ci przyspieszyć tempo rozwoju, polepszyć efekty działania w biznesie, karierze, życiu, zbudować i wzmocnić potrzebne umiejętności i kompetencje, osiągnąć przez Ciebie określone cele.

Benefit zostanie zrealizowany przez Beatę Tarnowską-Kupny.

 

 Jej tożsamość to skuteczność.

 Beata Tarnowska-Kupny – coach ACC ICF, mentor, doradca, partner w firmie konsultingowej. Współpracuje z Polish Women Network wspierającą kobiety w rozwoju zawodowym i osobistym. Ma ponad 20-letnie doświadczenie menadżerskie w obszarze zakupów i łańcucha dostaw w korporacjach polskich i globalnych. Posiada praktyczną  wiedzę budowania i rozwoju biznesu, realizacji projektów biznesowych, zarządzania zespołami w korporacjach, w tym w stylu coachingu menedżerskiego. Pomaga w osiąganiu celów biznesowych, zawodowych i prywatnych. Wspiera w rozwoju kompetencji, umiejętności i zasobów. Specjalizuje się w kompetencjach menedżerskich, przywództwie, przedsiębiorczości w biznesie, efektywności osobistej, wsparciu menedżerów zarządzających łańcuchem dostaw i zakupami. Praca z ludźmi i wspieranie ich w rozwoju oraz realizacji celów to jej pasja.

kontakt: 601 221 221, beatatarnowska.pl