W dniu 15 września 2015 roku w Warszawie odbyła się XI edycja konferencji „Innowacje i Strategie Win-Win w Logistyce, Transporcie i Produkcji”, której PSML było Partnerem Merytorycznym.

Wydawnictwo Eurologistics wierząc w to, że innowacyjność zapewnia nie tylko ciągły rozwój, ale i pozwala na zdobycie i utrzymanie pozycji lidera w danej branży, już po raz XI zorganizowała konferencję Innowacje i Strategie Win-Win w Logistyce, Transporcie i Produkcji.

Konferencja jest cyklicznym wydarzeniem branży TSL, które skupia w jednym miejscu firmy prezentujące najnowsze produkty i usługi dla branży i pod tym względem jest jednym z największych tego typu spotkań.

Dla kogo organizujemy konferencję Innowacje?

Konferencja dedykowana jest dla menedżerów poszukujących inspiracji w przeprojektowywaniu łańcuchów dostaw w organizacjach, w których pracują oraz wszystkich tych, którzy chcą udoskonalić zarządzanie łańcuchem dostaw.

Gość specjalny

Dr Maja Piecyk jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym na Uniwersytecie Heriot-Watt w Edynburgu od 2006 roku,  a od 2010 roku zajmuje stanowisko Assistant Professor in Logistics. Obecnie prowadzi interdyscyplinarną grupę badawczą Centre for Sustainable Road Freight (SRF), które zostało założone we współpracy z Cambridge University i jest finansowane przez Engineering and Physical Science Council (EPSRCE), jak również przez organizacje z sektora prywatnego (w skład wchodzą m.in.: Coca-Cola Enterprise, DHL, Goodyear, John Lewis, Tesco). Badania dr Mai Piecyk mają szerokie zastosowanie praktyczne i są często wykorzystywane w oficjalnych publikacjach władz lokalnych i krajowych w Wielkiej Brytanii.