Cyfrowa transformacja to nie żarty. Aby ją skutecznie realizować, należy umiejętnie łączyć wiedzę, procesy i rozwiązania – łączyć ludzi. Nad takimi właśnie inteligentnymi  połączeniami pracować będziemy w Dialogu IT.

W dniu wczorajszym odbyło się inauguracyjne spotkanie Dialogu IT, na którym mogliśmy poznać się z Partnerami Programu oraz Ekspertami, którzy wypracowywać będą najlepsze praktyki dla przetargów IT.

Dialog IT zaczniemy od serii warsztatów 6-8 czerwca 2022r., zmierzymy się z doprecyzowaniem jakie elementy powinien zawierać Inteligentny przetarg IT (Więcej).

Inteligentny przetarg – kiedy potrafisz nazwać efekt, który chcesz osiągnąć, wiesz jak do niego dojść i co należy zrobić – może być zrealizowany tylko w dialogu rozumiejących się uczestników procesu.

Podziel się swoimi pomysłami i wyzwaniami w obszarze przetargów IT w ankiecie. Za najciekawsze wypowiedzi przyznamy wejściówki na wydarzenia PSML i Partnerów Programu. (https://forms.gle/JWdH2gKY6hxxvaVVA)

*Dialog IT traktuje o Inteligentnych przetargach IT – najlepszych praktykach, udrażnianiu dzielenia się wiedzą, współpracy z zachowaniem konkurencyjności i wysokich wymogów. Program jest o kompetencjach technologicznych i metodologiach Procurement, o partnerach, w tym Procurement Partnerze IT. Zapraszamy do śledzenia Programu za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz zapisanie się do newslettera Dialogu. Dowiedz się więcej na www.psmldialog.pl

Działamy pod kierunkiem Rady Programowej koordynowanej przez Paweł Czajka, prowadzony przez Core Team, którego liderem z ramienia Organizatora jest Członek Zarządu PSML Adam Polkowski.

Program realizujemy we współpracy z partnerami merytorycznymi CIONET Polska; IDC; Kochański & Partners; Maruta Wachta. Warsztaty ekspertów realizujemy we współpracy z BRING NEO P.S.A. Bring Neotiations. Partnerem wdrażającym platformę Dialogu IT jest havenocode.

#PSMLdialog #dialogIT #InteligentnyPrzetargIT