10 maja 2022 roku w Pomorskim Parku Naukowo-Technologiczny w Gdyni odbędzie się Konferencja Top Young 100 „Powerful Connection academia-science-business”. Wydarzenie jest inauguracją V edycji rocznego Programu rozwojowego dla najlepszych studentów z obszaru łańcucha dostaw (www.topyoung100.pl), koordynowanego przez Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów (PSML). Partnerem strategicznym konferencji jest Invest in Pomerania.

„Invest in Pomerania już od 11 lat tworzy platformy współpracy między biznesem, uczelniami i studentami. Jako partner strategiczny konferencji, chcemy promować wyjątkowe w skali europejskiej kompetencje absolwentów Programu Top Young 100. Fakt, że jubileuszowe wydarzenie otwierające 5 edycję Programu odbywa się właśnie w Trójmieście potwierdza silną pozycję regionu na mapie sektorów zarządzania łańcuchem dostaw, IT i produkcyjnego, tak istotnych z perspektywy rozwoju gospodarczego naszego województwa. Konferencja „Powerful connection academia-science-business” odbędzie się 10 maja w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Zapraszamy!” – mówi Wojciech Tyborowski, Dyrektor Invest in Pomerania

Szczegóły uczestnictwa w konferencji: [email protected]

Aby dowiedzieć się więcej na temat Konferencji zapraszamy do odwiedzenia strony: https://psml.pl/programy/top-young-100/


****

Invest in Pomerania jest samorządowa inicjatywa non-profit, koordynowaną przez Agencję Rozwoju Pomorza,  która pomaga inwestorom zagranicznym realizować projekty inwestycyjne na Pomorzu. Pełni funkcję „jednego okienka”, udzielając inwestorom wsparcia na każdym etapie procesu inwestycyjnego. W ciągu ostatniej dekady Invest in Pomerania z sukcesem zakończyła ponad 150 projektów i przyczyniła się do stworzenia ponad 20 tys. miejsc pracy. Dowiedz się więcej na stronie: www.investinpomerania.pl.

W ramach działań mających na celu przyciągnięcie potencjalnych pracowników wspomagających rozwój regionu, w 2018 roku Invest in Pomerania uruchomiła platformę Live more. Pomerania. Celem projektu jest pokazanie światu, jak wspaniałym miejscem do życia, pracy i nauki jest Pomorze. Więcej informacji: www.livemorepomerania.com

Invest in Pomerania uruchomiła również pierwszą w Polsce platformę rekrutacyjną skierowaną do wszystkich, którzy chcą rozwijać swoją karierę na Pomorzu. Strona prezentuje najbardziej pożądane profile zawodowe w regionie. Serwis jest dostępny za darmo dla naszych partnerów, korzysta z niego ponad 100 firm i zawiera tysiące życiorysów. Dowiedz się więcej na stronie www.jobs.livemorepomerania.com.

Do inicjatyw Invest in Pomerania należą również AI Pomerania (www.aipomerania.com), Aviation Hub Pomerania (www.aviationhubpomerania.com), oraz Come2Pomerania (www.come2pomerania.com).

 

Organizator konferencji:

Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki (PSML) jest organizacją reprezentującą interesy polskich menedżerów łańcucha dostaw (logistyki i zakupów), działającą na rzecz wzrostu prestiżu tych dziedzin i ich menedżerów w Polsce. Celem PSML jest tworzenie forum wymiany poglądów, doświadczeń i wiedzy w zakresie zarządzania logistycznego i zakupowego, tworzenie i promowanie dobrych praktyk biznesowych, działanie na rzecz silnej pozycji zawodowej menedżerów łańcucha dostaw (logistyki i zakupów) oraz dbałość o przestrzeganie zasad etyki zawodowej. Wspiera młode pokolenie by ukształtować i rozwinąć nową grupę liderów łańcucha dostaw oraz wpływać na kształtowanie się profesjonalnych modeli łańcucha dostaw. Działa na rzecz rozwoju talentów, budowania kompetencji  i wzmacniania efektywności przez co konkurencyjności. PSML jest członkiem The International Federation of Purchasing and Supply Management oraz The European Logistics Association.

 

www.psml.pl