Szanowni Państwo,

COVID-19 to jedno z największych wyzwań dzisiejszego świata! Nasza branża również mocno odczuwa jego wpływ zarówno na życie prywatne jak i zawodowe. PSML wraz z przyjaciółmi podejmuje to wyzwanie i jako organizacja łącząca środowisko i dążąca do jak najefektywniejszej integracji zaprasza do zaangażowania się w skuteczne działania pod wspólnym hasłem: LOGISTYCY POMAGAJĄ!

👉 Łącząc nasze siły i możliwości aktywowaliśmy platformę uruchomioną dzięki szybkim i profesjonalnym działaniom zespołu www.limalogic.com. Z wykorzystaniem platformy Logistycy Pomagają:

✅ wesprzemy placówki medyczne i inne potrzebujące pomocy, wykorzystując naszą logistyczną sieć kontaktów! Wszelkiego rodzaju działania transportowe, produkcyjne czy inne czyli Logistycy placówkom walczącym z COVID-19.

👉 Z drugiej strony:

✅ wesprzemy środowisko z obszaru łańcucha dostaw poprzez wymianę zasobów, consulting czy wsparcie eksperckie. Platforma dostępna dla wszystkich będzie odzwierciedleniem z jednej strony potrzeb a z drugiej możliwości pomocy w obrębie branży logistycznej, tak aby stworzyć łatwy i efektywny networking pomiędzy przedsiębiorstwami jak również pojedynczymi podmiotami czyli Logistycy Logistykom

Jesteśmy przekonani, że łącząc działania możemy więcej nie tylko dla dobra naszej branży ale i dla innych!

🔥Zapraszamy do współpracy wszystkie podmioty (firmy, stowarzyszenia, izby, pojedyncze osoby), które chciałyby dołączyć się do wspólnych działań 🔥

@Aktualizacja [20.04.2020]

Platforma www.logistycypomagaja.pl już AKTYWNA! Zapraszamy do wsparcia poprzez wszelkiego rodzaju działania transportowe, produkcyjne czy inne oraz wsparcia środowiska z obszaru łańcucha dostaw poprzez wymianę zasobów, consulting czy wsparcie eksperckie.

Kliknij, aby przejść do platformy

Kontakt mailowy