Trwają przygotowania do IV edycji Programu Top Young 100.

Projekt został zainicjowany przez Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów we współpracy z Uczelniami Wyższymi w całym kraju. Daje on możliwość połączenia teorii z zakresu logistyki i przedsiębiorczości, której studenci uczą się na wykładach, z biznesową praktyką.

Głównym celem Top Young 100 jest umiejętność budowania współpracy pomiędzy środowiskami: studenckim, akademickim i biznesowym – wymiana doświadczeń, pomysłów i nawiązywanie wzajemnych relacji, poprzez rozwiązywanie realnych wyzwań biznesowych u naszych partnerów. Program wspiera i promuje młode talenty na rynku zawodowym. Każdy uczestnik jest pod opieką własnego mentora – menedżera w szeroko pojętej branży Transport – Spedycja – Logistyka.

W newsletterze „AKCJA REKRUTACJA” możemy przeczytać między innymi artykuł, do którego wypowiedzi udzieli nasi Partnerzy Biznesowi. 🔝

Katarzyna Łasińska,EMBA – EMEIA Procurement category manager, Fujitsu Poland
Magdalena Padewska – Dyrektor Logistyki Klienta – Polska & Kraje Bałtyckie, Coca-Cola Hellenic Bottling Company
Małgorzata Makar – Logistics Manager w Biedronka
Bartosz Polanczyk – Supply Chain Manager w Philips

Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do IV edycji Programu w roli Mentora lub Partnera Biznesowego zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: [email protected].

Zapraszamy do lektury! https://topyoung100.pl/newsletter-rekrutacja-do-iv-edycji-top-young-100/