Niezmiernie miło nam powitać AstraZeneca Pharma Poland w gronie Członków Wspierających PSML – Polish Supply Management Leaders
AstraZeneca jest jedną z największych firm biofarmaceutycznych na świecie, która dostarcza nowoczesne leki na choroby stanowiące wyzwanie dla współczesnej medycyny. W Polsce jesteśmy obecni od ponad 30 lat. Polska stanowi ważny punkt na globalnej mapie AstraZeneca, stanowiąc doskonałe miejsce do rozwijania biznesu i realizacji innowacyjnych projektów. Na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat kompetencje i dynamiczny rozwój polskiego oddziału AstraZeneca systematycznie się zwiększały, wzmacniając jednocześnie swoje znaczenie w globalnej strukturze firmy.
Obecnie AstraZeneca ma dwie siedziby w Polsce, ulokowane w Warszawie oraz Krakowie.
Siła AstraZeneca rodzi się z różnorodności doświadczeń, pasji i potencjału naszych pracowników. Nasz zespół w Polsce liczy 2700 osób i stale rośnie.
🤝Zapraszamy inne firmy do włączenia się w aktywną działalność PSML – Polish Supply Management Leaders i dołączenia do liderów branży którzy wyznaczają nowe standardy w biznesie w obszarach Supply Chain Management & Procurement.
➡ Pełna lista Członków Wspierających PSML: http://psml.pl/o-nas/czlonkowie-wspierajacy-psml/
💪 Dołącz już dziś!