Niezmiernie miło nam powitać Balluff w gronie Członków Wspierających PSML – Polish Supply Management Leaders

www.balluff.pl

Balluff jest jednym z wiodących dostawców wysokiej jakości czujników, systemów identyfikacji oraz rozwiązań sieciowych do wszystkich obszarów automatyzacji.

Prowadzona od ponad 100 lat rodzinna firma zatrudnia obecnie około 3600 pracowników w 38 oddziałach na całym świecie, zajmujących się dystrybucją, produkcją i rozwojem a wszystko aby wspomagać Twój sukces. Wraz z naszymi oddziałami gwarantujemy najwyższe standardy jakości na całym świecie.

Dostarczamy najwyższej jakości wsparcie do innowacyjnych rozwiązań, które zwiększają Twoją przewagę konkurencyjną. Wspiera to nasze wieloletnie doświadczenie, kompetencje producenta i wysokie osobiste zaangażowanie. Kierujemy się dewizą „‘innovating automation”, i opracowujemy technologie przyszłości we współpracy ze stowarzyszeniami, uniwersytetami i placówkami badawczymi, oraz wszystkie nasze działania wykonujemy patrząc w przyszłość. Dzięki zaawansowanemu systemowi zarządzania środowiskowego chronimy środowisko naturalne i z należytą ostrożnością wykorzystujemy nasze zasoby. Stwarza to również dla Ciebie najlepsze warunki do zrównoważonego rozwoju.

Opracowujemy rozwiązania do wszystkich obszarów automatyzacji

– Niezawodna sensoryka
– Systemy identyfikacji optycznej oraz RFID
– Systemy bezpieczeństwa pracy
– Niezawodne i ekonomiczne rozwiązania do sieci przemysłowych wraz z IO-Link
– Urządzenia do wizualizacji procesów
– Systemy do digitalizacji danych i Predictive maintenence

🤝Zapraszamy inne firmy do włączenia się w aktywną działalność PSML – Polish Supply Management Leaders i dołączenia do liderów branży, którzy wyznaczają nowe standardy w biznesie w obszarach Supply Chain Management & Procurement.

➡ Pełna lista Członków Wspierających PSML: http://psml.pl/o-nas/czlonkowie-wspierajacy-psml/

💪 Dołącz już dziś!