Niezmiernie miło nam powitać Europa Systems w gronie Członków Wspierających PSML – Polish Supply Management Leaders

www.europasystems.pl

„The first choice partner for agile intralogistics solutions in Europe” 

Europa Systems – Integrator, producent i dostawca rozwiązań w obszarach Automatyzacja Magazynu i Logistyka Produkcji. 

Europa Systems to zespół ponad 300 inżynierów, techników i specjalistów opracowujących zwinne systemy intralogistyczne dla branży FMCG, handlu detalicznego, ecommerce, przemysłu ciężkiego i oponiarskiego, aby sprostać wyzwaniom, przed którymi stoją firmy na dzisiejszym i przyszłym rynku.  

Europa Systems od ponad 25 lat z sukcesem wdrożyła ponad 1000 projektów w 35 krajach, zapewniając dziś najnowocześniejszy serwis dostępny dla klienta 24/7.  

Będąc jednocześnie producentem i integratorem, Europa Systems łączy pasję inżynierską, innowacyjne i autorskie oprogramowanie: WCS, MFC,  ES Qview i technologię mechaniczną oraz robotykę. Firma dostarcza rozwiązania pod klucz do automatyzacji łańcucha dostaw, które zapewniają doskonałość operacyjną w fabrykach, magazynach i centrach dystrybucyjnych. 

🤝Zapraszamy inne firmy do włączenia się w aktywną działalność PSML – Polish Supply Management Leaders i dołączenia do liderów branży, którzy wyznaczają nowe standardy w biznesie w obszarach Supply Chain Management & Procurement.

➡ Pełna lista Członków Wspierających PSML: http://psml.pl/o-nas/czlonkowie-wspierajacy-psml/

💪 Dołącz już dziś!