Ogłoszony przez Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów konkurs na LIDERA ZAKUPÓW 2019 został rozstrzygnięty.

 

Gratulujemy zwycięzcom:
Panom Pawłowi Czajce i Jakubowi Leszczyńskiemu z firmy Santander Bank Polska S.A.
zdobycia tytułu LIDERA ZAKUPÓW 2019
za zrealizowanie projektu pt „Stworzenie konkurencji na rynku usług pocztowych w skali krajowej na bazie pozycji Banku Santander”

 

Gratulujemy wyróżnionym:
Państwu Beacie Bartosiak, Renacie Krakowiak, Danielowi Stefańskiemu z firmy Siemens Sp z o.o,
którzy zrealizowali projekt pt. „Droga do celu- nie narzekaj, że masz pod górę gdy zmierzasz na szczyt…. Transformacja zakupów od supermarketu do strategicznego sourcingu w Siemens Sp z o.o.”
oraz
Państwu Aleksandrze Wojtysiak i Michałowi Wlekłemu z firmy Pfeifer&Langen Polska
za projekt „Pulse Direct- platforma zakupowa P2P dla obsługi zakupów okołoprodukcyjnych”

 

Słowa najwyższego uznania należą się wszystkim osobom, które podjęły wyzwanie i zgłosiły swoje projekty to tegorocznego konkursu.

Gratulujemy pozostałym nominowanym do nagrody:

  • Pani Karolinie Górskiej – Grupa Ciech
  • Pani Magdalenie Gudowskiej – Dr.Schneider Automotive Polska
  • Pani Sarze Mazur – Europa Systems

i dziękujemy Im za odwagę, chęć dzielenia się swoją wiedzą i efektami pracy, za zaangażowanie w codzienne realizowanie niełatwych zadań zakupowych w swoich przedsiębiorstwach.

 

Dziękujemy członkom Kapituły za wsparcie konkursu, okazywaną nam ogromną życzliwość i poświęcenie czasu na merytoryczną, rzetelną ocenę zgłoszonych projektów.

Dziękujemy naszym partnerom: Krajowej Izbie Gospodarczej, Harvard Business Review i DWUMIESIĘCZNIKowi ZAMAWIAJĄCY zamówienia publiczne w praktyce za promocję konkursu oraz bieżące wsparcie jego realizacji na wszystkich etapach.

Dziękujemy partnerom mediowym i współorganizatorowi konferencji PROCON / POLZAK 2019 firmie OptiBuy za informowanie o konkursie i zachęcanie czytelników publikacji internetowych do udziału i promocji funkcji zakupowej.

Jesteśmy dumni, że wraz z Państwem mieliśmy zaszczyt zrealizować konkurs LIDER ZAKUPÓW 2019!