VI Ogólnopolski Kongres Magazynowania i Logistyki MODERN WAREHOUSE

19-20 listopada 2014 r, DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre, Warszawa

Pod honorowym patronatem Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki

DWA DNI PRELEKCJI, TRZY SESJE TEMATYCZNE, MODEROWANE DEBATY

 

W roku 2014 program Ogólnopolskiego Kongresu MODERN WAREHOUSE czeka prawdziwa rewolucja. Doroczne spotkanie logistyków będzie trwało nadal dwa dni, ale liczba prelekcji zwiększy się aż dwukrotnie dzięki wyspecjalizowanym sesjom tematycznym, które dodatkowo uzupełnimy moderowanymi dyskusjami, dotyczącymi najgorętszych tematów w branży. Co więcej w tym roku Kongresowi MODERN WAREHOUSE będzie towarzyszyć znany i ceniony wśród logistyków PL-Log, organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki. Łączymy siły tworząc największe wydarzenie logistyczne 2014!

WIĘCEJ PRELEKCJI – po części plenarnej sala kongresowa zostanie podzielona na trzy, równolegle odbywające się sesje tematyczne. Liczba dostępnych wykładów zwiększy się więc aż dwukrotnie!

RÓWNOLEGŁE SESJE TEMATYCZNE – po lunchu każdy uczestnik będzie mógł swobodnie migrować pomiędzy salami wybierając tematy, które najbardziej go interesują. To Państwo wybieracie prelekcje, które najbardziej Was interesują.

SZERSZY ZAKRES TEMATYCZNY – zagadnienia magazynowe, które są domeną Kongresu MODERN WAREHOUSE, będziemy analizować z szerszej perspektywy całego łańcucha dostaw dzięki wyspecjalizowanym sesjom tematycznym. Każda z nich ma swój przewodni temat, skoncentrowany wokół najgorętszych tematów w branży:

Wyzwania branży magazynowej,

Bolączki obsługi sprzedaży w e-commerce,

Dystrybucja bez potknięć.

MODEROWANE DYSKUSJE – po raz pierwszy najgorętsze tematy w branży przedyskutujemy w trakcie dedykowanych dyskusji, do których zaprosimy również uczestników Kongresu. Każdy będzie mógł podzielić się swoimi doświadczeniami, przez co Kongres zyska jeszcze bardziej praktycznego charakteru.

KONKRETNE STUDIA PRZYPADKÓW – do minimum ograniczamy teorię, zapraszając do poprowadzenia prelekcji logistyków-praktyków. To ich doświadczenia z wdrożeń innowacyjnych projektów są najcenniejszą inspiracją dla uczestników.

Dodatkowo, jak co roku, nie zabraknie:

  • Koncentracji na INNOWACJACH, INWESTYCJACH, OPTYMALIZACJACH,
  • Programu opartego na badaniu redakcyjnym, przez co w 100% odpowiada oczekiwaniom uczestników,
  • Gości specjalnych z zagranicy,
  • Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarzyków Logistyków.

Więcej informacji w zakładce PL-Log 2014 oraz na stronie http://modern-warehouse.pl/