Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w konferencji PROCON/POLZAK 2016, największym tegorocznym wydarzeniu dla branży zakupowej w Polsce. Spotkanie to organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki oraz firmę doradczą OptiBuy odbędzie się w dniach 18-19 października w prestiżowej lokalizacji, jaką jest hotel Intercontinental mieszczący się w centrum Warszawy.

Staramy się, aby konferencja PROCON/POLZAK była okazją do spotkania z najlepszymi ekspertami w branży zakupowej na świecie, którzy potrafią dzielić się swoim bogatym doświadczeniem. Do uczestnictwa w tegorocznej edycji tego wydarzenia zaprosiliśmy kilku prelegentów, którzy reprezentują największe na świecie firmy i organizacje. Pierwszym zagranicznym ekspertem, który potwierdził swój udział w konferencji PROCON/POLZAK 2016, jest Stephane Morel, Head of Capability Development in Procurement w firmie Novartis!

Stephane Morel wystąpi podczas pierwszego dnia konferencji PROCON/POLZAK 2016 i wygłosi prezentację na temat „Foundations for the future of Procurement”.

W dwudniowej agendzie wydarzenia pojawią się sesje poświęcone m.in. zarządzaniu kosztami materiałowymi, zakupom indirect, zakupom inwestycyjnym (CAPEX), procesom i narzędziom, a także zyskującym na coraz większym znaczeniu zakupom IT.

Wzorem ubiegłych lat przekazujemy Państwu możliwość utworzenia własnego programu poprzez samodzielny wybór prelekcji spośród 4 prowadzonych równolegle sesji tematycznych.

Uruchomiliśmy stronę internetową konferencji PROCON/POLZAK 2016, na której znajdziecie Państwo szczegółowe informacje na temat wydarzenia – program spotkania, sylwetki prelegentów oraz najświeższe informacje na temat naszej konferencji.

Za pośrednictwem strony możecie Państwo z łatwością zapisać się oraz opłacić swój udział w konferencji, do czego serdecznie zachęcamy.

Do zobaczenia w październiku w Warszawie!