Wszystkich, którzy zajmują się zakupami lub interesują się taką tematyką zachęcamy do zapisania w swoich kalendarzach daty 18-19 października 2016. To termin kolejnej edycji konferencji PROCON/POLZAK, która jest największym spotkaniem polskiej branży zakupowej. Wyjątkowe wydarzenie zasługuje na prestiżową lokalizację! PROCON/POLZAK 2016 odbędzie się w samym centrum Warszawy, w hotelu Intercontinental, w jednym z najwyższych budynków stolicy! Dołożymy wszelkich starań, aby na równie wysokim poziomie był program konferencji oraz zestaw ekspertów z kraju i z zagranicy, których zaprosimy do dzielenia się swoją obszerną wiedzą w dziedzinie zakupów.

Konferencja PROCON/POLZAK to największe spotkanie polskiej branży zakupowej, w którym coraz chętniej biorą udział uczestnicy z zagranicy, a w charakterze prelegentów występują przedstawiciele najważniejszych globalnych organizacji zakupowych, takich jak IFPSM (International Federation of Purchasing and Supply Management), CIPS (Chartered Institute of Procurement and Supply) oraz BME e.V.  (Bundesverband Materialwirtschaft, Einkauf und Logistik). W ubiegłorocznej edycji wydarzenia, która odbyła się w październiku w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie uczestniczyło prawie 280 osób, czyli o 30% więcej, niż rok wcześniej.

Od 2015 roku podczas konferencji rozstrzygany jest konkurs „Lidera Zakupów”, w którym wyróżniane są największe osobowości w branży oraz konkurs PROCON Awards na najlepszych dostawców w wybranych kategoriach zakupowych.

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny wkrótce.