Oficjalnie informujemy, że PSML dołącza do ETA.fm i Akademii Leona Koźmińskiego jako współorganizator konferencji, której motywem przewodnim jest post-pandemiczny obraz globalnych łańcuchów dostaw.

Już 20 listopada o godz. 15.00 w budynku Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie odbędzie się wyjątkowy Meat UP ekspercki, który zgromadzi przedstawicieli branż logistycznej, zakupowej, importerów, eksporterów, konsultantów oraz pasjonatów handlu zagranicznego odmienianego przez wszystkie przypadki.

Zarządzanie kryzysem w globalnych łańcuchach dostaw wymaga od wszystkich jego uczestników: producentów, dostawców, operatorów logistycznych, armatorów, spedytorów, portów szeregu zdecydowanych, ale świadomych i przemyślanych zmian strategicznych. Dzisiaj największym zasobem jest informacja – ten kto posiada najbardziej aktualną i co ważne – sprawdzoną wiedzę dotyczącą mechanizmów rynkowych – ten jest w stanie zwinnie i skutecznie dostosować się do zmieniającej się w szybkim tempie rzeczywistości.

Pandemia, zaburzone łańcuchy dostaw, wojny, już teraz nie tylko w Ukrainie, ale i w Izraelu, wszystkie wyzwania związane z globalizacją to lekcje, które nie trwały klasycznie 45 minut, ale czas ich się wydłuża i nie mamy już żadnej pewności, kiedy świat wróci do normalności. Dlatego zanim usłyszymy dzwonek na przerwę i zanim przyjdzie inna rzeczywistość zapraszamy do jednej z najlepszych polskich i europejskich wyższych uczelni, żeby dostać tam najlepszą i najbardziej aktualną porcję analiz, prognoz dotyczących 2024 roku i przede wszystkim spotkać się z najlepszymi ekspertami z branży łańcucha dostaw.

Głównym gościem będzie Lars Jensen z Vespucci Maritime – światowej sławy ekspert ds. morskich oraz globalnego łańcucha dostaw, którego imponujący profil zawodowy obejmuje szeroki wachlarz doświadczeń od zarządzania ryzykiem, analiz rynków, prognozowania, po wysoką klasę doradztwa strategicznego. Jesteśmy przekonani, że Lars Jensen dostarczy istotnych i ekskluzywnych treści, a jego doświadczenie i prognozy zainspirują nas wszystkich do dalszych wspólnych przemyśleń i dyskusji. (profil L. Jensena na LinkedIn https://lnkd.in/djg2QvcV)

W odróżnieniu od innych meetup’ów, które z reguły mają jedynie charakter networkingowy, ten Meat UP otwiera nowy cykl spotkań organizowanych przez ETA.fm (Global Trade Broadcast – ETA.fm – Podcast) „mięso na stół” #meatUP, gdzie networking będzie towarzyszył formatowi zoptymalizowanemu pod kątem merytorycznym – zero miejsca na sponsorowane wystąpienia, zero BS, topowi prelegenci! Na nadchodzącym wydarzeniu skupimy się na 3 obszarach: analizie rynku morskiego, analizie rynku lotniczego oraz uwarunkowaniach makroekonomicznych i globalnej gospodarce.

Tym razem udział będzie odpłatny z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc.

Sprzedaż biletów à TU:https://tobilet.pl/post-pandemiczny-obraz-globalnych-lancuchow-dostaw-oraz-prognozy-na-2024-rok.html

Pracujesz w zakupach? Zajmujesz się Łańcuchem Dostaw? Logistyka? Importem? Eksportem? Spedycja Morska lub lotnicza? Nie możesz tego przeoczyć!