🔔 Startujemy (10.06.2021 r.), równo o ⌚️ 11:00 ⌚️ Spotkanie online „Rynek pracy przyszłości – tu i teraz”

ZAREJESTRUJ SIĘ

▶️▶️ Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.niezwalniam.pl, dzięki której dowiesz się o nowej formie elastycznego zatrudniania. “Niezwalniam.pl” to baza wiedzy, materiałów do pobrania a także filmów edukacyjnych dzięki, którym zrozumiesz w jakim kierunku zmierza rynek pracy przyszłości wymagający elastyczności.

✅ #Kampania „niezwalniam.pl” w kontekście rosnącej niepewności biznesowej, ma na celu rzeczywiste wsparcie przedsiębiorstw w elastycznym zarządzaniu zasobami ludzkimi, stawiając w centrum pracownika i długoterminowe relacje na linii pracownik – pracodawca. Jej ideą jest uświadamiać zarówno pracowników jak i pracodawców o możliwości elastycznego planowania działań, dzięki którym przedsiębiorstwa nie będą musiały zwalniać w sensie aktywności biznesowej jak również, a może przede wszystkim, które pozwolą na zachowanie stanu zatrudnienia w firmie.

📲 Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące Kampanii niezwalniam.pl i przyjętych założeń i planów. Pytania prosimy kierować na adres: [email protected]

#niezwalniam