Pracujesz w zakupach?  

Śpieszymy donieść, że oddajemy w Twoje ręce nową wersję platformy PSML ProcureConnect!  

Otwieramy również 1szy sezon, którego motywem przewodnim jest “Olimpic Games”. Wierzymy we współpracę całej społeczności przy zdrowej, przyjemnej rywalizacji w rankingu 😉 

Od teraz za każdą aktywność na platformie uzyskujesz kolejne poziomy doświadczenia co widać od razu w rankingu. Zdobywasz również odznaki, wyróżniające Twoje zaangażowanie. Poziomy będziemy resetować co sezon, który będzie trwał około 12 miesięcy. (P.S. Na niektórych poziomach czekają na Ciebie niespodzianki 😉 

Najważniejsze zmiany: 

 1. Katalog rekomendowanych dostawców – już dostępny!. Pierwsi dostawcy już czekają na aktywację i będą niedługo widoczni. Zachęcamy do dzielenia się kolejnymi rekomendacjami. 
 2. Dialog online – stworzony na pozytywnych doświadczeniach istniejącej inicjatywy DialogIT. Miejsce, gdzie zakupy wspólnie z dostawcami mogą omawiać wybrany temat.  
 3. Nowa strona główna z feedem aktywności – jedno miejsce gdzie znajdziesz wszystkie najważniejsze rzeczy oraz powiadomienia. 
 4. Rankingi – nowy widok z rankingami aktywności uczestników naszej społeczności. Znajdziesz tutaj również informacje o sezonie oraz cele społecznościowe. 
 5. Nowy czat – jeżeli potrzebujesz pomocy lub masz pytanie – jesteśmy dostępni w czasie rzeczywistym 😉 

Nowe aktywności CP: 

 1. Rekomendacja dostawcy (25cp) – zarekomenduj dostawcę i podziel się dobrymi rozwiązaniami. (PS. Do końca lutego 2024 podwajamy ilość cp do 50!)  
 2. Feedback dla dostawcy (20cp) – udziel feedbacku (dostawcy w katalogu) na temat jego organizacji. 

W kolejnych miesiącach chcemy wprowadzić również: 

 1. Community insights – miejsce, gdzie każdy może zadać pytanie do społeczności i otrzymać odpowiedź. 
 2. Nową wersję Akademii, która będzie również wspierała eLearning. 
 3. Więcej szkoleń, warsztatów i innych inicjatyw dostępnych za CP. 
 4. Workstreams – miejsce, gdzie wszyscy mogą zobaczyć aktualnie trwające inicjatywy społecznościowe, ich liderów oraz progres. 

Oprócz tego mamy jeszcze wiele pomysłów i inicjatyw zapisanych ale nie sposób wszystko wrzucić do jednej wiadomości 😊 

Na dziś skupiamy się na budowaniu społeczności, dlatego do końca lutego każda Rekomendacja będzie premiowana podwójną liczbą CP!  

Do zobaczenia na www.procureconnect.pl 

Jeżeli jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem to zapraszamy Cię do zapoznania z nowym regulaminem, który zacznie obowiązywać na platformie od 1go grudnia.