💡 Zapoznaj się z najnowszym raportem „Rola działów zakupów i infrastruktury IT w cyfryzacji firm w Polsce. Trendy, Zmiany, Perspektywy”, polecanym przez PSML.
📲 Pobierz raport: https://lnkd.in/dvjH9E7y
„ Przygotowany przez Dell Technologies raport jest kompendium wiedzy z którym warto się zapoznać.
Zawiera dużo istotnych wskazówek co do tego, jakie są zmiany i oczekiwania biznesu względem działów zakupów, nie tylko w aspekcie infrastruktury IT. Jest to opracowanie nakreślające kierunek działań i najlepsze praktyki w zakresie szeroko rozumianej cyfryzacji firm w Polsce, uwzględniający aspekty ESG czy budowania partnerstwa z dostawcami. Dzięki zamieszczonym wywiadom oraz komentarzom kierowników działów zakupów (i nie tylko!) z różnych firm, mamy możliwość poszerzenia własnej perspektywy ku implementacji owocnych rozwiązań w swoich organizacjach.
Gorąco polecam pobranie wspomnianego raportu, jest bardzo merytorycznym przeglądem analiz, badań własnych Dell Technologies czy wskazywanych globalnie trendów dotyczących łańcucha dostaw, wnoszącym konkretne informacje dotyczące zachodzących w otoczeniu zmian oraz wzbogacające codzienną pracę zakupów.” – Diana Najtkowska-Sapryk, Trener i coach działu zakupów, Procurement Trainer, Mentor and Coach; Procure Me
🔵 Więcej na temat raportu: https://lnkd.in/dqmWTiNe