Za nami III warsztaty dedykowane Członkom CPO Club, które były kontynuacją wcześniej poruszanych przez nas tematów obejmujących “Procurement Development Model” oraz  “Kształtowanie liderów jutra”.

Tym razem w elitarnym gronie Dyrektorów Zakupów rozmawialiśmy na temat czy czeka nas “Rynek pracodawcy czy też rynek kompetencji” oraz jak reagować na zmiany zachodzące w biznesie. W ramach agendy warsztatów które odbyły się w formie online między innymi:
🔹 Kompetencje w zmianie – co jest kluczem do sukcesu?
🔹 Perspektywy pracowników i pracodawców – nowe oblicze normalności
🔹 Podstawy efektywnej rekrutacji

Warsztaty CPO Club to przede wszystkim wyjątkowa okazja do dyskusji w elitarnym gronie. Tym razem nie mogło być inaczej! Spotkanie było wyjątkową okazją do wymiany doświadczeń oraz pogłębienia wiedzy popartej najnowszymi wynikami badań z rynku – wyciągniętymi z raportu opracowanego przez HAYS specjalnie na potrzeby CPO Club. 

Moderatorkami dyskusji podczas czerwcowych warsztatów były:

  • Jadwiga Miśtak – HR Consultancy Projekt Manager w Hays
    Ponad 7 lat doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku. Absolwentka stosunków międzynarodowych na UJ oraz Zarządzania na AGH. Posiada nie tylko doświadczenia rekrutacyjne, ale także szkoleniowe, tworzy ekspertyzy rynkowe, raporty płacowe, prowadzi AC i DC i inne strategiczne projekty HR-owe. Pasjonuje się rozwojem kompetencji, a także wielowarstwową analizą.

oraz

  • Iwona Sączawa – Business Manager w Hays.
    14 lat doświadczenia zawodowego w realizacji projektów rekrutacyjnych, zwłaszcza w obszarze zakupów i logistyki. Iwona posiada również doświadczenie w prowadzeniu programów outplacementu indywidualnego oraz grupowego oraz wewnętrznych szkoleń w ramach rozwoju różnych kompetencji. Absolwentka Psychologii. Ukończyła także studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie Zasobami Pracy w Szkole Głównej Handlowej oraz studia podyplomowe HR Business Partner w Akademii Leona Koźmińskiego.

 

🏆 Zapraszamy całe środowisko zakupowe do zgłaszania projektów zakupowych do Konkursu LIDER ZAKUPÓW 2020! ▶▶▶ https://psml.pl/programy/lider-zakupow/

⭐ Więcej informacji o CPO Club: https://psml.pl/programy/cpo/