Czy Zakupy skutecznie tną koszty? Czy może podnoszą efektywność dzięki dostępowi do najbardziej zmotywowanych zasobów?

Czy skuteczna Logistyka to jedynie sprawność operacyjna? Czy może jedna z najważniejszych dźwigni tworzenia przewagi konkurencyjnej?

Te i inne tematy, które dyskutujemy z Wami podczas wielu spotkań, szkoleń i konferencji, nieustannie wywołują emocje i są dla nas wielkim źródłem inspiracji. Jako PSML od blisko 20 lat budujemy wspólnie właściwą pozycję Logistyki i Zakupów w naszych firmach. Jesteśmy Stowarzyszeniem Menadżerów zafascynowanych swoją pracą, której wynikami chętnie się dzielimy. Najatrakcyjniejsze na rynku konferencje i szkolenia prezentują najświeższą wiedzę i ambitne rozwiązania.

Konkurs „Lider Zakupów” pozwala nam podziwiać najwspanialsze projekty i promować członków naszego Stowarzyszenia.

Dotychczas jednym z największych wyzwań była synchronizacja naszych kalendarzy, a częstotliwość naszych spotkań pozostawiała wielki niedosyt. Od dzisiaj możemy inspirować się i pracować razem, także pomiędzy spotkaniami. Więcej dowiesz się po zalogowaniu na Forum PSML.

Jeśli jesteś menadżerem zakupów, logistyki, zarządzasz grupą asortymentową, lub pełnisz inną kluczową rolę w łańcuchu dostaw, a nie jesteś jeszcze z nami?  Wypełnij deklarację członkowską.

Dołącz do Nas! Zobacz co się u Nas dzieje.

 

Zarząd PSML

Mariusz Gerałtowski

Adam Bernacki

Andrzej Zawistowski