Przedstawiamy krótką relację z II Śniadania z Ekspertem PSME – wydarzenia, które odbyło się 30 stycznia br. i cieszyło się sporym zainteresowaniem. Nasz Ekspert w obszarze łańcucha dostaw, Andrzej Pawlak poprowadził z uczestnikami ciekawą dyskusję na temat przyszłości rekrutacji w dobie czwartej rewolucji przemysłowej.

Czy w rozbudowanych organizacjach nadal potrzebny będzie Mr.Człowiek czy może zastąpi go Mrs.Robot? Wystąpienie Andrzeja i przekaz o światowych osiągnięciach w dziedzinie robotyzacji wzmocnił Tomasz Sączek, Członek Rady Programowej PSML.

Jeszcze raz dziękujemy naszym Ekspertom za bardzo merytoryczne wystąpienie a wszystkim obecnym za aktywne uczestnictwo w dyskusjach.

Ideą organizacji Śniadań z Ekspertem PSME jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem Ekspertów z innymi profesjonalistami z obszaru łańcucha dostaw, zakupów, logistyki i nie tylko. Członkowie Polish Supply Management Experts to osoby o bogatej ścieżce zawodowej, posiadające duże doświadczenie w branży SCM, a także będące specjalistami wysokiej klasy.

Kolejne Śniadanie już wkrótce, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z II Śniadania z Ekspertem PSME.