Po co nam dziś negocjatorzy?

• Czy ktoś jeszcze myśli o innowacjach?
• Czy żyjemy już tylko w przyspieszonej transformacji?
• Czy Zakupy nadal potrafią coś realnie zmienić w firmach?

To co jeszcze kilka tygodni temu było oczywiste i przewidywalne już takim na pewno nie jest. Szybko zmieniająca się sytuacja na światowym rynku zmusza zakupowców nie tylko do standardowego planowania przyszłości, ale przede wszystkim do szybkiej i gruntownej analizy dotychczasowych działań, decyzji i ich skutków. W rozważaniach na temat możliwości realnego wpływu zakupów na transformacje firm, wprowadzania lub nie innowacji, czynnego korzystania z oferty jaką daje przyspieszona transformacja towarzyszył nam będzie Paweł Czajka, Dyrektor Departamentu Kontraktów i Zakupów Santander Bank Polska S.A.

🔑 Zapraszamy 22 marca 2022r. o godz.10:00

REJESTRACJA

Spotkanie jest bezpłatne i ogólnodostępne po uprzedniej rejestracji.
Będziemy je nagrywać – dostęp do nagrań tylko dla członków PSML z opłaconymi składkami.
Link do spotkania w aplikacji ZOOM wyślemy 21.03.2022


Paweł Czajka

Manager Zakupów z wieloletnim letnim stażem pracy zdobytym w zakupach nieprodukcyjnych w sektorze finansowym, informatycznym oraz w sprzedaży IT i usług telekomunikacyjnych. Ekspert w zakupach technologii informatycznych zarówno w zakresie infrastruktury, rozwoju oprogramowania, usług outsourcingowych, konsultingowych oraz rozwiązań największych vendorów technologicznych. Specjalizuje się w zarządzaniu zakupami indirect oraz na potrzeby największych projektów informatycznych. Posiada praktykę w tworzeniu i realizacji efektywnych strategii optymalizacyjnych. Z sukcesem transformuje działy Zakupów i stale podnosi efektywność Zespołów.

Od lat zaangażowany w działalność PSML. Członek PSME https://psml.pl/programy/psme/ oraz CPO Club https://psml.pl/programy/cpo/. Zdobył nagrodę Leadera Zakupów na Procon/Polzak 2019

Obecnie od ponad 4 lat zarządza Departamentem Kontraktów i Zakupów Santander Bank Polska S.A.