Transformacja roli kupca i zakupów w firmie. Jak jej sprostać?

Najtrudniejsze w każdym procesie zarządzania zmianą jest uświadomienie ludziom konieczności i pilności zmiany oraz pokonanie barier związanych ze zmianą kultury organizacyjnej.

Jednostki zakupowe w polskich organizacjach od lat uczestniczą w złożonym procesie transformacji, którego celem jest przedefiniowanie roli obszaru zakupów i zmiana funkcji z administracyjnej realizacji zamówień na partnerstwo biznesowe wspierające decyzje strategiczne spółki. Jednak kluczowym elementem transformacji nie jest sama koncepcja zmiany roli kupca i funkcji zakupowej, ale perfekcyjne przygotowanie, które pozwoli z sukcesem wdrożyć tę transformację w życie.

Naszym gościem będzie Diana Najtkowska-Sapryk,

A podczas spotkania porozmawiamy m.in. o:

-zmianie orientacji biznesowych na przestrzeni lat i jej wpływie na rolę działu zakupów,

-wpływie VUCA na zarządzanie zmianą i transformację roli zakupowej

-narzędziach i kompetencjach kupca.

 

Zapraszamy 13 czerwca 2022r. o godz. 10:00

Spotkanie jest bezpłatne i ogólnodostępne po uprzedniej rejestracji:  https://forms.gle/ReZqL1kKiAH9uptJA

Będziemy je nagrywać – dostęp do nagrań tylko dla członków PSML z opłaconymi składkami.

Link do spotkania w aplikacji ZOOM wyślemy 10.06.2022


Trener, coach, wykładowca specjalizujący się w szkoleniach dla działu zakupów, z kompetencji miękkich i zakupowych. TOP 3 Mówca Procon Polzak 2021, właścicielka firmy oraz grup na Facebook, Linkedin ProcureMe promującej ludzki wymiar biznesu, dbałość o relacje z dostawcami i spojrzenie na rolę kupca jako ambasadora najlepszych, etycznych praktyk kupieckich o holistycznym podejściu do swojej roli. Praktyk biznesu, były kupiec z ponad 14letnim doświadczeniem pracy w międzynarodowych korporacjach tj. Samsung Electronics, Mars czy Arjohuntleigh w działach zakupów.

Przez większą część swojej kariery związana z zakupami nieprodukcyjnymi, zarządzała zespołem zakupów operacyjnych w SSC, jak również zespołem projektowym w dziale zakupów strategicznych w firmie produkcyjnej. Ukończyła wiele kierunkowych studiów podyplomowych m.in.: Zakupy w biznesie, posiada certyfikat Prince2Foundation.