📢Pomimo konieczności pracy zdalnej oraz wymogu unikania spotkań bezpośrednich, działania w ramach Programu Top Young 100 idą pełną parą. Aktualną sytuację związaną z pandemią koronawirusa traktujemy jako bezcenną możliwość nauki funkcjonowania w dynamicznie zmieniającym się środowisku. Jak wiemy w największych kryzysach, zachowanie ciągłości działań łańcucha dostaw jest kluczowe.

⭐ III edycja Programu TOP Young 100 realizowana jest zgodnie z aktualizowanym na bieżąco planem. Jesteśmy już po zakończeniu rekrutacji. Po pierwszym etapie odbywającym się na Uczelniach partnerskich oraz drugim etapie przeprowadzanym przez przedstawicieli PSML, biznesu oraz mentorów w III edycji Programu powitaliśmy 80 studentów kierunków związanych z łańcuchem dostaw i pochodnych!

Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi i świadomości, że mimo początku swojej kariery, warto zawalczyć o swoją przyszłość. To bardzo wartościowa postawa. Niezależnie od wyniku, wszyscy powinni czuć się zwycięzcami bo wykazali inicjatywę przystępując do programu. Gratulacje uzyskania pozytywnego wyniku!

📈 Jesteśmy przekonani, że projekt TOP YOUNG 100 będzie źródłem wiedzy i nowych doświadczeń oraz przyniesie owocną współpracę dla wszystkich zainteresowanych środowisk.

Kliknij aby dowiedzieć się więcej o Programie Top Young 100 tworzonym przez środowisko biznesowe, akademickie i studenckie