Jak pozbyć się kosztów pracy, ale nie zwalniać? Elastyczna forma zatrudnienia na czas pandemii i nie tylko jako recepta na niestabilność i nieprzewidywalność biznesową.

Serdecznie dziękujemy tym z Państwa, którzy wzięli udział w dn. 3.09.2020 w webinarium prowadzonym przez Mariusza Gerałtowskiego – Prezes PSML oraz Donatę Hermann-Marciniak – Ekspert ds. Prawa Pracy www.kadrywpigulce.pl.

Warto zauważyć, że temat webinaria spotkał się z dużym zainteresowaniem z Państwa strony.

💡  Wierzymy, że poziom rozmowy na wysokim poziomie merytorycznym pozwolił na zrozumienie procesu “pożyczenia” pracownika.

Tych z Państwa, którzy nie mogli uczestniczyć w webinarium zachęcamy do udziału 9.09, godz. 9:30-10:30.

👇 Wciąż można zarejestrować się na na webinar który, odbędzie się 09.09.2020: https://psml.pl/jak-pozbyc-sie-kosztow-pracy-ale-nie-zwalniac-zapraszamy-na-webinar/

 

🔥🔥🔥 Zapraszamy na warsztat. Formuła hybrydowa. 🔥🔥🔥

22.09.2020 godz. 13:00 – 15:30

Więcej informacji poniżej

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani włączeniem się w budowanie przy PSML koncepcji platformy umożliwiającej “pożyczanie” pracowników między firmami – zapraszamy do zarejestrowania się na warsztat na którym w formule spotkania hybrydowego (osobiście i video ZOOM) spróbujemy zmierzyć się ze zdefiniowaniem procesu i modelu wsparcia Państwa firm w uelastycznianiu pracy.

Zapraszamy do współpracy oraz kontynuowania rozmów podczas warsztatu, w trakcie którego merytorycznie i kompleksowo omówimy wszystkie wątpliwości, które powstaną po Państwa stronie w kontekście “pożyczania” pracowników.

W przypadku pytań zapraszamy do wysyłania ich na adres: [email protected] 

Dziękujemy Partnerom medialnym za wsparcie ❗

Logistyczny.com; Logistics Manager; Transport Manager; Biznes 24; Eurologistics; Truck&Business; LOG24; Logistyka Produkcji; Infor.pl S.A.; WorkGuard – Nowoczesna Rejestracja Czasu Pracy