Przed nami kolejne warsztaty prowadzone w ramach elitarnego grona Członków CPO Club!

Członkowie CPO Club już 23 września będą mieli niepowtarzalną okazję uczestniczyć w specjalnie przygotowanych dla nich warsztatach (prowadzonych w formie on-line), skupiających się w tematyce kierowania i zarządzania rozwojem najlepszych talentów oraz przygotowywaniem ich do szybko zmieniającego się środowiska zakupowego.

Podczas warsztatów będziemy mówić o tym jak identyfikować i zdobywać krytyczne możliwości zwiększania wydajności oraz zarządzania relacjami i rozwojem pracowników.

 

W agendzie warsztatów dedykowanych dla Dyrektorów Zakupów m. in:

✅ Skuteczne i widoczne powiązanie działań zespołu zakupowego z długoterminową strategią firmy … przy jednoczesnym dostosowywaniu się do szybkich zmian zachodzących w środowisku
✅ Zarządzanie relacjami zewnętrznymi z partnerami i szerszą społecznością
✅ Budowanie zespołów bazując na umożliwieniu im rozwoju zawodowego i osobistego

Gościem specjalnym, a zarazem prowadzącym warsztatów pt. “Transforming today’s top Procurement talent into the CPO’s of the future” będzie Sammy Rashed – uznany lider w dziedzinie zakupów z ponad 30-letnim doświadczeniem na stanowiskach kierowniczych wyższego szczebla w zakresie produktywności, strategii i rozwoju osobistego.

Sammy Rashed swoje doświadczenie zdobywał m.in. w Novartis and Merck & Co, gdzie kierował strategią zakupów i programami transformacji organizacji w Kanadzie, Europie i na świecie. Jest uznanym ekspertem i głównym mówcą w zakresie rozwoju osobistego i zawodowego, pomagając jednostkom i organizacjom w stosowaniu zasad planowania korporacyjnego opartego na opracowanym przez niego procesie Strategize / Realize / Realize (SCR).

 

🔥 Z przyjemnością zapraszamy także wszystkie osoby związane ze środowiskiem zakupowym do udziału w największej konferencji zakupowej w Polsce – PROCON/POLZAK 2020. Tegoroczna edycja odbędzie się w hybrydowej wersji -TRADYCYJNIE & ONLINE.  Więcej informacji na: https://psml.pl/wydarzenia/procon-polzak/

 

🎯 Więcej informacji o elitarnym klubie zrzeszającym CPO przy PSML: https://psml.pl/programy/cpo/