Na skróty do cyfryzacji Twojego zespołu, działu, firmy

Na skróty do przywilejów programisty/informatyka …

Domain No-Coder to szybka ścieżka do zbudowania zdolności cyfrowych w Twojej organizacji, to ktoś kto zna proces biznesowy (domena jak logistyka, zakupy, marketing, prawo itd.)  i potrafi wykorzystać narzędzia No-Code to budowy rozwiązań cyfrowych (aplikacje, strony, narzędzia).

Zapraszamy na dwa webinary na których mówić będziemy o tym jak wiodące firmy w Polsce zaadoptowały już NoCode do obsługi i optymalizacji swoich operacji.

Rozmawiać będziemy też o tym, jak zostać beneficjentem przywilejów przypisywanych programistom/informatykomnie będąc nim

Gośćmi webinaru będą:

Tomasz Wieczorek

Marketing Manager CEE Sharp Electronics CEE, 15 lat doświadczenia w marketingu, 0d 5 lat jest Domain No-Coderem, skutecznie wykorzystując nocode w swojej codziennej pracy.

Kamil Tarczyński

Co-Founder & CTO w http://havenocode.io. Prowadzi Tech Team, z którym buduje customowe aplikacje w no-code dla klientów z całego świata. Współautor kursów no-code w ramach Akademii Apptoyou.pl

Mariusz Gerałtowski

Prezes Zarządu PSML, inicjator Top Young 100, Dialogu IT oraz Klubu Dyrektorów Zakupów. Lider organizacji zakupowych z 28-letnim, międzynarodowym doświadczeniem.

Monika Głębocka-Poks

Head of PSML Talent Programs,  Ekspert ds. młodego pokolenia, współautorka badań odnośnie współpracy z Milenialsami i Pokoleniem Z.

Formularz zapisów na webinar 28.09 godz. 11:00

Formularz zapisów na webinar 28.09 godz. 11:00

*pola obowiązkowe

Przedstawiciel środowiska: *
Czy słyszał Pan/Pani wcześniej o technologii no-code *
* Administratorem moich danych osobowych jest Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów z siedzibą w Warszawie. *
*W związku z pozyskaniem Pani/Pana danych osobowych informujemy, że ich administratorem w ww. zakresie jest Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów (PSML) z siedzibą w Warszawie 00-499 Pl. Trzech Krzyży 10/14. Dane osobowe będą przetwarzane w celu zorganizowania i przeprowadzenia konferencji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Dane osobowe zostają udzielone dobrowolnie, przy czym brak ich udzielenia uniemożliwi udziału w webinarium. *
Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami organizowanymi przez PSML oraz najważniejszymi wydarzeniami w branży? Zapisz się do newslettera Polish Supply Management Leaders i bądź na bieżąco!
(Pole nie jest obowiązkowe)