XXI edycja Gali Logistyki Transportu Produkcji.

17 listopada 2022, Hotel DoubleTree by Hilton, Warszawa

www.galalogistyki.pl

Gala Logistyki, Transportu i Produkcji wchodzi w trzecią dekadę istnienia.

Lata pracy nad formułą wydarzenia sprawiły, że jesienne spotkanie jest już pozycją obowiązkową w kalendarzach menedżerów związanych z branżą TSL i produkcji. Rosnąca ilość gości przybywających corocznie do Warszawy świadczy nie tylko o sukcesie Gali, ale też o stale wzmacnianym znaczeniu Polski w skomplikowanej układance, jaką są globalne łańcuchy dostaw.

Punktem kulminacyjnym wieczoru będzie ogłoszenie zwycięzców badania Operator Logistyczny Roku. Program ten jest jedyną tego typu inicjatywą, a ponieważ

w roli recenzentów firm logistycznych stoją klienci, zdobycie „Logistycznego Oskara” jest prawdziwym powodem do dumy i motywuje do dalszego doskonalenia

swoich działań. Już dziś wiemy, że do tegorocznej edycji badania zgłosiła się rekordowa ilość firm, zatem podczas ogłoszenia wyników czeka nas dużo emocji.

W trakcie wieczoru poznamy także laureatów badań i konkursów:

®      Supply Chain Designer – badanie Supply Chain Designer wyłania liderów we wdrażaniu idei twórczości menedżerskiej w przemyśle, handlu i usługach. Od 9 lat nagradzane są te rozwiązania i projekty, które wspomagają  zarządzanie łańcuchem dostaw, poprawiają funkcjonowanie przedsiębiorstw produkcyjnych i handlowych. Do programu można zgłosić każdy zrealizowany pomysł znacząco wpływający na poprawę funkcjonowania łańcucha dostaw zrealizowany przez firmę handlową lub produkcyjną.

®      Supply Chain Young Designer – badanie Supply Chain Young Designer to efekt współpracy Eurologistics Media Group i Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki i Zakupów. Ma ono na celu wyróżnienie  najlepszych uczestników programu Top Young 100 w ramach którego studenci, rozwiązując w zespołach realne problemy biznesowe, pod opieką mentorów szkolą praktyczne umiejętności niezbędne w branży logistyki i łańcucha dostaw. Ocenie podlega merytoryka oraz możliwość wdrożenia wypracowanego rozwiązania do przedsiębiorstwa.

®      Produkt Innowacyjny dla Logistyki Transportu i Produkcji –   to konkurs skierowany do firm, które tworzą innowacyjne rozwiązania, dające możliwość daleko idącej optymalizacji w obszarze operacyjnym.  Od 17 lat nagradzamy wyróżniające się produkty i usługi wspierające pracę działów logistycznych i transportowych, które najbardziej przyczyniły się do podniesienia jakości usług oraz odnajdują się w świecie ciągłych zmian technologicznych (sprzęt, urządzenia, technologie, IT, środki transportu, ekologia).  W konkursie wyróżniane są zarówno produkty i usługi już wdrożone, jak i te będące w fazie przygotowań. Zwycięzców z pośród nadsyłanych do redakcji projektów wybiera niezależna kapituła składająca się z się z ekspertów branży TSL w Polsce.

Gala Logistyki, Transportu i Produkcji  to jedyne wydarzenie, które łączy w sobie długą tradycję i niezwykły prestiż oraz gwarantuje możliwość nawiązania kontaktu z najważniejszymi osobami w branży TSL.

Organizatorem wydarzenia oraz pomysłodawcą konkursów i programów badawczych jest Eurologistics Media Group wydawca czasopism branżowych, serwisów internetowych oraz organizator konferencji dla branży TSL i produkcji.