www.konferencja-procon.pl

 

Tegoroczna edycja kongresu PROCON/POLZAK 2015 odbędzie się w dniach 22-23 października 2015r. w Warszawie we wnętrzach nowoczesnego hotelu Double Tree by Hilton.

Zapraszamy do udziału w krótkiej ankiecie, w której prosimy Państwa o wybór 3 tematów, które uzupełnią tworzony przez nas program konferencji. Propozycje, które otrzymają najwięcej Państwa głosów zostaną dołączone do agendy wydarzenia. Jednocześnie zachęcamy do zgłoszenia własnej propozycji tematu. Najciekawsze weźmiemy pod uwagę przy tworzeniu programu.

 

WYPEŁNIJ ANKIETĘ

 

Wkrótce zaprezentujemy Państwu szczegółowy program konferencji, który podobnie jak w ubiegłym roku  został podzielony na 4 bloki tematyczne. Układając  agendę wydarzenia wsłuchujemy się uważnie w głosy uczestników ubiegłorocznej konferencji, która odbyła się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Na Państwa prośbę w programie pojawi się nowy  punkt tematyczny w programie – “CAPEX, czyli Zakupy Inwestycyjne”.

Udział w kongresie polecamy szczególnie praktykom w obszarze zakupów w sektorze publicznym. Wzorem ubiegłego roku zostanie dla nich uruchomiona specjalna sesja prezentacji.

Znamy już ceny udziału w konferencji PROCON/POLZAK 2015. Poziom cenowy jest podobny do ubiegłorocznego, z tą zmianą, że tegoroczna edycja odbędzie się w formule dwudniowej. Specjalne stawki za udział w konferencji dotyczą członków Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki.

Ceny wyglądają następująco:

– jeden dzień do wyboru: 990 PLN netto + 200 PLN bankiet
– dwa dni: 1590 netto (w tym bankiet)

Ceny dla członków PSML
– jeden dzień do wyboru: 890 PLN netto + 200 PLN bankiet
– dwa dni: 1440 PLN netto (w tym bankiet)

Już wkrótce uruchomimy zapisy na konferencję PROCON/POLZAK 2015. Tymczasem prosimy o zarezerwowanie terminu 22-23 października 2015 w Państwa kalendarzach.

Polecamy również dołączenie do dyskusji na temat programu konferencji oraz najciekawszych trendów w zakupach, która toczy się w grupie w serwisie LinkedIn.  

Zapraszamy do udziału w PROCON/POLZAK 2015!                                      

 

Jak wyglądała ubiegłoroczna edycja konferencji PROCON/POLZAK? Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu.