Ruszają przygotowania do IV edycji Top Young 100! 🔝Już na wiosnę Program Top Young 100 dla najlepszych studentów kierunków związanych z łańcuchem dostaw wkroczy w czwartą odsłonę!

Przez rok studenci będą stawiać czoła realnym wyzwaniom biznesowym przygotowanym przez nasze firmy partnerskie i jak zwykle będą zachwycać swoją kreatywnością, innowacyjnością oraz młodzieńczym zapałem co gwarantuje najlepsze rozwiązania gotowe do wdrożenia w przedsiębiorstwach! Każdy Student nawiąże indywidualną relację mentoringową z ekspertem w branży.

⭐️ Mentoring jest jednym z głównych filarów Projektu TOP Young 100. Już na starcie student otrzymuje wsparcie doświadczonego mentora, który pomaga w kreowaniu ścieżki zawodowej. Mechanizm ten działa na zasadzie sprzężenia zwrotnego. Cała idea zorientowana jest wokół inspirowania, rozwijania i stymulowania potencjału mentee.  https://topyoung100.pl/mentoring/

Jeśli jesteś:
✔️
EKSPERTEM BIZNESOWYM na stanowisku minimum menedżerskim gotowym do wsparcia w indywidualnej relacji młodego talentu dbając o jego rozwój osobisty. Zapraszamy do kontaktu!

Szukasz nowych wyzwań? Uważasz, że warto dzielić się wiedzą, a każde nowe wyzwanie jest dla Ciebie nowym doświadczeniem? Wierzysz, że możesz przekazać wiedzę niedostępną w podstawowym toku nauczania? Chcesz poznać, jakie oczekiwania i perspektywy względem rynku pracy mają przyszli absolwenci? Jesteś osobą, która potrafi wygłaszać konstruktywny feedback?

Cenisz sobie relacje polegającą na wzajemnej wymianie doświadczeń? Jednocześnie posiadasz merytoryczną wiedzę i swoje unikalne lata doświadczeń na różnych stanowiskach, które pomoże w przyspieszeniu kariery zawodowej innej osoby?

Szukamy właśnie Ciebie! Dołącz do grona mentorów Programu Top Young 100 skupiającego największe talenty w jednym miejscu. Pamiętaj, że mentoring to również budowanie sieci kontaktów – kto wie, gdzie się kiedyś jeszcze spotkamy?

👉 Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu: [email protected]