Niezmiernie miło nam powitać GreenTransit w gronie Członków Wspierających PSML – Polish Supply Management Leaders

https://greentransit.pl

GreenTransit zajmuje się cyfryzacją dokumentacji występującej w procesach przewozu oraz automatyzacją obiegu informacji w łańcuchu dostaw.

Platforma GreenTransit umożliwia generowanie, przesyłanie, podpisywanie oraz archiwizację dokumentów występujących w transporcie (eCMR, WZ, list przewozowy krajowy i inne) kompletnie bez zastosowania papieru i bez konieczności zakupu dodatkowego sprzętu. Celem jest pełna automatyzacja procesu przesyłania danych między podmiotami w łańcuchu dostaw, aby wyeliminować potrzebę wprowadzania danych ręcznie.

Misją GreenTransit jest dążenie do całkowitego wyeliminowania dokumentacji papierowej w łańcuchu dostaw, co ma umożliwić firmom z branży TSL osiągnięcie znaczących oszczędności i wdrożenie usprawnień.

W 2024 roku wchodzi w życie obowiązek prawny polegający na tym, że elektroniczne dokumenty transportowe będą musiały być akceptowane w całej Unii Europejskiej. W związku z tym oferujemy 3 miesiące darmowego dostępu do systemu GreenTransit dla członków stowarzyszenia PSML oraz propozycję spotkania, na którym zainteresowane firmy będą mogły omówić możliwości wdrożenia oraz automatyzacji procesów związanych z dokumentacją występującą w procesie przewozu.

W celu zgłoszenia chęci udziału w testach lub rozmowie, prosimy o kontakt na adres [email protected]

🤝Zapraszamy inne firmy do włączenia się w aktywną działalność PSML –  Polish Supply Management Leaders i dołączenia do liderów branży, którzy wyznaczają nowe standardy w biznesie w obszarach Supply Chain Management & Procurement.

➡ Pełna lista Członków Wspierających PSML: http://psml.pl/o-nas/czlonkowie-wspierajacy-psml/

💪 Dołącz już dziś!