Niezmiernie miło nam powitać Nowy Styl w gronie Członków Wspierających PSML – Polish Supply Management Leaders
Zrównoważony rozwój nie jest kwestią wyboru, ale warunkiem naszego istnienia na Ziemi. Rozwój w tym obszarze oznacza dla nas także poszukiwanie dostawców, dla których kluczowe jest odpowiedzialne działanie – komentuje Maria Krzanowska (Lasek), Dyrektor Zakupów w Nowym Stylu. – Przystępując do Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki i Zakupów stawiamy na merytorykę i dzielenie się dobrymi praktykami w tym obszarze.

Nowy Styl już od 30 lat z pasją i poszanowaniem środowiska pomaga firmom na całym świecie urządzać przestrzenie biurowe i publiczne. Dobiera i dostarcza rozwiązania oraz produkty, dzięki którym praca setek tysięcy ludzi staje się zdrowsza, wydajniejsza i bardziej komfortowa. Firma posiada przedstawicielstwa w 18 państwach, a produkty sprzedaje do ponad 100 krajów na całym świecie. Zasięg i skala działań Nowego Stylu sprawia, że dziś jest on europejskim liderem w branży wyposażenia biur oraz miejsc użyteczności publicznej.

Nowy Styl wciąż rozwija swoje portfolio o coraz lepsze rozwiązania dbające o ergonomię i zdrowie użytkowników. Wprowadza także zasady circular economy, pozwalające zmniejszyć ilość zużywanych do produkcji materiałów i surowców. Firma podejmuje zdecydowane działania chroniące klimat i środowisko. Od kilku już lat strategiczną sprawą jest dla niej redukcja CO2.

🤝Zapraszamy inne firmy do włączenia się w aktywną działalność PSML – Polish Supply Management Leaders i dołączenia do liderów branży którzy wyznaczają nowe standardy w biznesie w obszarach Supply Chain Management & Procurement.
➡ Pełna lista Członków Wspierających PSML: http://psml.pl/o-nas/czlonkowie-wspierajacy-psml/
💪 Dołącz już dziś!