Niezmiernie miło nam powitać PSI Polska Sp. z o.o. w gronie Członków Wspierających PSML – Polish Supply Management Leaders

www.psi.pl

PSI Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu PSI Software AG, jednego z największych europejskich dostawców systemów IT dla produkcji, logistyki, energetyki i transportu publicznego.

Ponad 400-osobowy zespół konsultantów i programistów w poznańskim oddziale realizuje projekty wdrożeniowe w Polsce i na całym świecie. Rozwiązania PSI sterują m.in. pracą magazynów sieci Empik, CCC, oraz największej firmy odzieżowej w Polsce – LPP. Oprogramowanie PSI zarządza też zautomatyzowaną zajezdnią tramwajową MPK Poznań, a także sieciami elektroenergetycznymi, gazowymi i rurociągami wielu krajowych operatorów infrastruktury krytycznej.

W Poznaniu znajduje się centrum technologiczne dla całego międzynarodowego koncernu. Co roku firma inwestuje ponad 12% przychodów w badania i rozwój, realizując m.in. innowacyjne projekty z wykorzystaniem sztucznej inteligencji.

🤝 Zapraszamy inne firmy do włączenia się w aktywną działalność PSML –  Polish Supply Management Leaders i dołączenia do liderów branży, którzy wyznaczają nowe standardy w biznesie w obszarach Supply Chain Management & Procurement.

➡ Pełna lista Członków Wspierających PSML: http://psml.pl/o-nas/czlonkowie-wspierajacy-psml/

💪 Dołącz już dziś!