Lider zakupów

Konkurs Lider Zakupów

 

LIDER ZAKUPÓW promuje osoby i zespoły, które nie boją się wyzwań, potrafią generować pomysły i przekonać do nich swoją firmę. Podejmują wyzwania w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań i są w stanie wprowadzić je w życie.

Sukcesy firm to dobre strategie i ludzie, którzy skutecznie je realizują. Zakupy pełnią krytyczną rolę w efektywnej realizacji strategii organizacji. Dzięki dobrej pracy zakupowców, pełnym wykorzystaniu zasobów wewnętrznych oraz potencjału dostawców, firmy mogą skuteczniej konkurować na rynku lokalnym i międzynarodowym.

Regulamin Konkursu Lider Zakupów 2020 nie jest jeszcze dostępny.

 

Zapoznaj się z wymaganiami i zgłoś swój projekt do Konkursu Lider Zakupów

Przeczytaj pełen regulamin Konkursu Lider Zakupów 2019.

Regulamin Konkursu Lider Zakupów 2019

Celem konkursu LIDER ZAKUPÓW jest wyróżnienie grona osób, które wywarły znaczący wpływ na efektywność funkcjonowania reprezentowanych przez nich organizacji i przyczyniły się do podniesienia konkurencyjności firmy.

 

Nasi laureaci pokazują efekty swoich wdrożeń na konferencjach i spotkaniach branżowych, są zapraszani jako eksperci do paneli dyskusyjnych, mają również możliwość publikowania opisów swoich projektów w prasie branżowej i biznesowej np. w Harvard Business Review Polska.

Dlaczego warto wziąć udział w Konkursie LIDER ZAKUPÓW?
  • Wyróżnienie laureata i nominowanych, jako osób, które nie boją się wyzwań, potrafią generować pomysły i przekonywać do nich swoją firmę. Podejmują działania w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań i wprowadzają je w życie.
  • Wysoką wiarygodność biznesową tytułów LIDER ZAKUPÓW gwarantuje Kapituła Konkursu.
  • Prezentowanie swoich projektów na Konferencji PROCON/POLZAK oraz na specjalnie zorganizowanych spotkaniach i panelach eksperckich.
  • Prezentacja profili i projektów laureata i wyróżnionych w Konkursie LIDER ZAKUPÓW w ogólnopolskich mediach branżowych, co oznacza to promocję prowadzonych aktywności.
  • Przyczynienie się do wzrostu prestiżu polskich zakupów na forum krajowym i międzynarodowym.

Zapraszamy do wykorzystania szansy zaprezentowania się przed polskim środowiskiem zakupowym i szacowną Kapitułą Konkursu.

Przykładowe projekty mogące brać udział w Konkursie LIDER ZAKUPÓW:
  • Projekt udanego wdrożenia innowacyjnego lub oryginalnego usprawnienia przyczyniającego się do podwyższenia konkurencyjności firmy.
  • Projekt podnoszący rangę i znaczenie funkcji zakupów w firmie oraz w branży.
  • Projekt, który dostarczył skuteczne sposoby na generowanie wartości obszarze objętym Prawem Zamówień Publicznych.
  • Projekt przedstawiający skuteczne sposoby przeniesienia innowacji dostawcy na półki sklepów i do klienta.
  • Projekt zakupowy, który przyczynił się do wzrostu prestiżu polskich zakupów na forum międzynarodowym, czy przyciągnął etaty zakupowe do Polski.
Patronem konkursu jest:

Aktualności Lider Zakupów

Paweł Czajka i Jakub Leszczyński LIDERAMI ZAKUPÓW 2019!

Paweł Czajka i Jakub Leszczyński LIDERAMI ZAKUPÓW 2019!

Ogłoszony przez Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów konkurs na LIDERA ZAKUPÓW 2019 został rozstrzygnięty.   Gratulujemy zwycięzcom: Panom Pawłowi Czajce i Jakubowi Leszczyńskiemu z firmy Santander Bank Polska S.A. zdobycia tytułu LIDERA ZAKUPÓW...
Czytaj dalej
Od zakupowca do innowatora – LIDER ZAKUPÓW 2018 w Harvard Business Review

Od zakupowca do innowatora – LIDER ZAKUPÓW 2018 w Harvard Business Review

LIDER ZAKUPÓW 2018 - Tadeusz Twardzik, Procurement & Logistics Director w Module Technologies, mówi w październikowym wydaniu Harvard Business Review o tym, jak otwartość na nowe technologie umocniła rolę działu logistyki w firmie budowlanej....
Czytaj dalej
LIDER ZAKUPÓW 2019 – zapraszamy do zgłaszania projektów

LIDER ZAKUPÓW 2019 – zapraszamy do zgłaszania projektów

Jeśli realizowałeś projekt zakupowy, który: był udanym wdrożeniem innowacyjnego lub oryginalnego usprawnienia przyczyniającego się do podwyższenia konkurencyjności firmy, podniósł rangę i znaczenie funkcji zakupów w swojej firmie oraz w branży, dostarczył skuteczne sposoby na generowanie wartości...
Czytaj dalej
Tadeusz Twardzik LIDEREM ZAKUPÓW 2018!

Tadeusz Twardzik LIDEREM ZAKUPÓW 2018!

Ogłoszony przez Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów konkurs na LIDERA ZAKUPÓW 2018 został rozstrzygnięty.   Gratulujemy zwycięzcy: Panu Tadeuszowi Twardzikowi z firmy Module Technologies SA  zdobycia tytułu LIDERA ZAKUPÓW 2018   oraz gratulujemy...
Czytaj dalej
Zobacz na Procon/Polzak które z projektów zyskały uznanie Kapituły Lidera Zakupów

Zobacz na Procon/Polzak które z projektów zyskały uznanie Kapituły Lidera Zakupów

Jak sprzedać proces zakupowy, jaki interes ma każdy z nas w CSR, dlaczego wiertarka z wifi ma sens i jak znalazła się w Koninie, jak zapłacić diamentami, żelazna negocjacje z hutą czy jak zrobić...
Czytaj dalej